Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek a Xiaomi 3S vagy...

Szerintetek a Xiaomi 3S vagy a Blitzwolf bw-bc2 transzmitter a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb nem tudom eldönteni mind a kettőről sok jót hallottam de nem tudom hogy a való életben is jók e és hogy melyik?

2022. ápr. 17. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

mire akarod használi pontosan?

a xiaomi egyszerübb fapadosabb és olcsobb -7k

a blitz joval többet tud de az ára is több 10-11k

a kérdés h kihasználod-e tulajdonságait a blitznek a felárért vagy elegendőe a xiaomi tudása

ezt te tudod h neked pontosan mi is kell

2022. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak zene hallgazásra spotifyon csak nem tudom hogy jó hangzása van e mindkettőnek mert mondták hogy lejárt lemez ez a transzmitter de nem szeretnék egy fejegységet venni ez meg szerintem jó megoldás. Nem tudom hangzásba lenne e különbség vagy valami ilynbe?
2022. ápr. 17. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:

olyan hangzása lesz amilyen hangszoroid vannak a kocsiban, a blitznek van egy + hifi bass effektje ami kitudja mit takar

szoval röviden jo megoldás, olcsobb egyszerübb ha az ár nem számít akkor a a blitz mert többet tud ha számit valamennyit akkor a xiaomi, arra amire neked kell mindkettő tökéletesen megfelel

mondjuk nem tudom, van pd porthoz kabeled vagy kell e szimultán a 2 gyors sima töltő port ugyértem az USB-A

én pl csak azért is a blitzet venném (még ha xiaomi fan is vagyok) mert jelzi azt is h az aksi töltöttsége hogy áll, meg van vezetés közben telefonáláshoz kezelő felület és lehet rá pendrivot is tenni fix zenével

2022. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ akkor szerintem a blitzet fogom rendelni. Köszönöm
2022. ápr. 17. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a Pd port az mi vagy az mit tud?
2022. ápr. 17. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
a pd port rödiven Power Delivery, egy kabel kell hozzá 2 usb type-c fejjel és ez 100w os töltést tesz lehetővé (pl laptop vagy egyébb nagyobb dolgok töltéséhez)
2022. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó mostmár értem akkoe az újabb kocsikba is amibe vn usb c ezt tudja gondolom köszönöm ismét
2022. ápr. 17. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!