Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A villanófényes szörtelenítő ...

A villanófényes szörtelenítő Milyen?

Figyelt kérdés

Olyan lesz mint aki leborotválta volna pl a lábát, vagy olyan a hatása mint a gyantának?

Vagy tudtok olyat villanófényes szörtelenítőt ami nagyon jó?



2022. ápr. 19. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Epilátorra vagy IPL-re gondolsz? (kulcsszó) Mert nem ugyanaz a kettő.
2022. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ipl
2022. ápr. 19. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lesz mint a gyantázás, teljesen eltűnnek - egy idő után - a szőrszálak, mert kigyilkolja a szőrtüszőket a fény.

Viszont nagyon időigényes a folyamat! Arra ne számíts, hogy egyszer végigvillogtatod magad aztán kész is, évekig nem kell hozzányúlni.

Az ipari gépek (kozmetikusnál) sokkal nagyobb teljesítményűek, azok sokkal hatásosabbak is, de az otthonra megvásárolható készülékekkel sok kezelésre van szükség mire tényleg a szőrök nagyja eltűnik. Ráadásul a szőrnövekedés fázisai miatt nem is kezelhető minden szőrszál egyszerre. A kezelés kezdetétől számolj kb 1 évet. Közben persze használhatsz más szőrtelenítő eljárást, borotvát, epilátort.

2022. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már évekkel ezelőtt vettem egyet 30 ezerért. Silkn Jewel XL vagy nem tudom már pontosan mi volt a neve. Nekem hófehér a bőröm és sötétbarna, majdhogynem fekete a szőröm és sajnos erős is. Én megbántam ezt a gépet. Látom, hogy foltokban ritkult pár kezelés után, DE rohadt sok idő 1 kezelés, mert a gép lassú és gyenge. Ezerszer jobban jártam volna szerintem venni egy jót, akár 100k-ért.

Nekem nincs türelmem hozzá. 6 másodpercenként villant körülbelül és kicsi az ablak. Mire végigmész mondjuk az egész lábadon, arra 2 órát simán számíthatsz, de összességében van az több is. Lehet ügyeskedni, hogy leborotválod az egyik lábszárad majd kezeled, másnap a másikat és stb. Lehet nem tűnik olyan sok időnek, de hidd el, pár kezelés után az lesz. Amivel nem lenne amúgy gond, ha erősebb lenne a gép legalább.

Egy kezeléssorozatot végigcsináltam, csak ritkult, foltokban eltűnt, de mindig sok szőr van sajnos. Valahol szinte hatástalan. Már csak néha-néha előveszem, amikor eszembe jut és van éppen kedvem hozzá. Ahogy néztem nem mindegy, hogy mikor borotválkozok előtte, egy kicsit borostás mintha jobb lenne, mint teljesen sima. Gyanta és epilátor nem ajánlott, mert ha nincs szőr, a fényt nem tud mi levezetni.

Nekem a terv, hogy majd most ősszel/télen beruházok egy jobbra. Jelenleg még nem szeretnék, mert ajánlott kerülni a napot a kezelés alatt.

Szóval a tanulság: ne vegyél olcsó, gyenge gépet. Ezt már szinte megfogadtam minden készüléknél, mert hosszútávon mindennel rosszabbul jártam, bármennyire is sajnálom épp akkor kiadni rá azt a pénzt. (nyilván van olyan drága készülék is, ami szar, túlárazott, nem azokról beszélek)

Régen olvasgattam, de akkoriban a DEESS és Philips gépeket ajánlották nagyon. Előbbit nem ismerem, utóbbi márkát viszont szeretem. De valószínűleg bármelyik nagyobb, megbízható márka közép-felső kategóriás készülékei jók lesznek. Az egyéb nem lényeges kényelmi funkciókért, mint pl vezetéknélküliség, felesleges többet költeni, ha nem lényeges.

2022. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy philips lumea van. Nagyon szőrös típus vagyok, mindenütt használom. Kar, láb, hónalj, has, intim. Egy ilyen teljes kör kb. 1-1,5 óra a géppel, de 100x jobb mint csak úgy hagyományosan borotválni. Alig vagyok szőrös. 2-3 hetente csinálom.

Kb 3 másodperc amíg újratölti magát a gép.

Az otthoni IPL géppel a borotválást sajnos nem lehet elhagyni, de 2-3 naponta minden gond nélkül tudok borotválni, nem pattogok ki, mert nagyon kevés szőr nő.

A szőr színe nagyon fontos, csak a feketére hat. A világosabb szálakkal nem csinál semmit.

2022. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!