Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Camera Kft. hogyan kell...

Camera Kft. hogyan kell bejelenteni szerviz igényt?

Figyelt kérdés

Addig megvan, hogy ki kell tölteni ezt a hibabejelentőt:

[link]


De légyszíves segítsetek rendbe tenni az alábbi dolgokat, mert nem tiszta:


* A hibaleírásban leírom, hogy tisztítást, alkatrészpótlást és fókuszrendszer átvizsgálást szeretnék kérni. (Feltételezem ez így jó eddig)


* Fogyasztói igény: Itt mit kell bejelölni??? Ha csak az árajánlatot jelölöm be, akkor nem is csinálják meg a kért dolgokat, csak küldenek egy ajánlatot miután ránéztek a gépre? Ennek mi értelme van így? Vagy hogy van ez? Vagy árajánlat mellett az egyéb opciót is be kellene jelölnöm és odaírni, hogy "szervizelés"? Vagy csak az egyéb opciót kellene bejelölnöm és az árajánlatot nem?


Amit még nem értek: Ha kitöltöm a lapot, akkor gondolom ki kell nyomtatnom és betennem a csomagba, amit a Camera Kft. címére elküldök. Vagy pedig... először el kell küldenem emailben nekik és utána küldenem a csomagot? Vagy mit kell csinálni ezzel a hibabejelentővel?



2022. ápr. 24. 02:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy nem garanciális javítás lenne, hanem fizetős.
2022. ápr. 24. 02:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Én eddig még csak személyesen vittem nekik bármit. Szerintem, ha nem világos a leírás, akkor hívd fel őket és kérdezd meg, mi a teendő.
2022. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is pont tegnap hívtam őket, hogy mi a menete a javításnak, azt mondták, vigyem be, majd megnézik, mit kell tenni, aszerint mondanak árat.
2022. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdeklődtem pénteken telefonon, mondták, hogy töltsem ki a linkelt hibabejelentőt, csak zárás után néztem rá és rájöttem, hogy nem annyira egyértelmű a dolog, mint amilyennek hangzott. :) Gondoltam hátha van valakinek tapasztalata ezzel és megspórol egy újabb hívást nekem. Bevinni nem tudom személyesen, mert vidéki vagyok.
2022. ápr. 24. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez magában még nem sokat jelent, Budapest közigazgatási határain belül is lehet egy órát utazni, annyi idő alatt meg Siófokról is fel lehet érni vonattal.
2022. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Kérdező végül mi lett a dologból?
2022. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!