Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szegeden [esetleg BUDAPESTEN,...

Szegeden [esetleg BUDAPESTEN, vagy Szeged közelében] milyen elektronikai üzletek vannak, amik nem annyira drágák?

Figyelt kérdés
Olyan üzlet érdekelne, ahol a MOBILTELEFONOK ára nincs az egekben
2010. szept. 17. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
SAMSUNG Outlet Szeged
2010. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszii =) És ott olcsóbbak a telók mint pl PhotoHallban, vagy Media Marktban?
2010. szept. 17. 14:37
 3/8 A kérdező kommentje:
És melyik utcában van?
2010. szept. 17. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Kálvária sgt.65-67 a cím.


Amúgy az outlet ezt jelenti esetükben:


"Boltjainkban a háztartási és szórakoztató elektronika széles választéka kerül bemutatásra és értékesítésre. Megtalálhatók kínálataink között a csomagolássérült, szépséghibás és a kifutó termékek is. Sok esetben az ember nagyobb összeget spórolhat meg néhány apró sérülés, esztétikai karc miatt, egyetlen egy termék megvásárlása esetén."



Tehát nem feltétlenül használt készüléleket kaphatsz csak ott..Viszont olcsók a cuccok.

2010. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*készülékeket
2010. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hmm...köszi =) Hát ha csak a csomagolás sérült, az nem baj, de a karcoktól sikítani tudnék :D

Azért megnézem :)

2010. szept. 17. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Media Markt

egész jó akciÓk szoktak lenni..

Persze ki kell fogni a klassz dolgokat..


De pl én ott vettem 5000 Ft-ért 2Gb-os MP3 lejátszót..Most 3 éves és teljesen OK.:)

2010. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Media Markt szerintem elég drága :(
2010. szept. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!