Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mivel tudom az analóg videokam...

Mivel tudom az analóg videokameráról a számítógépre tölteni digitális formában a felvételeket?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy van egy ilyen kábel, amivel össze tudjuk kötni a kamerát és a számítógépet.

Azt szeretném kérdezni, hogy mi a hozzávaló programnak a neve; a kábel másik végét a számítógép melyik csatlakozójába kell bedugni; hol találok erről részletesebb leírást és mi is ennek a kábelnek a neve?


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 17. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémával küzdök,de ezeket próbáld ki.


Kamerát név és tipus alapján keresd meg a neten.

Esetleg a gyártó oldalát nézd át.

Ott láthatod milyen csatlakozók vannak hozzá.


Az OP rendszered támogatja-e a drivert,vagy a kamerát,mert nálam itt akadt meg a dolog :(

Win7 finnyás egy picit :(

Amúgy akár NERO,akár a MovieMaker progival is át lehet venni a filmet kameráról,ha sikerül összehangolni a géppel.

2010. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos össze tudod kötni? Digitalizáló eszköz kell hozzá amúgy.
2010. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó...

De milyen digitalizáló eszköz?

Valami linket adhatnátok. :)

2010. szept. 17. 19:15
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Egy ilyennel meg lehetne oldani?

2010. szept. 17. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:

erre gyártják:

[link]

megvásárolható:

METRO Kft.

2010. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ez ugyan azt tudja, mint amit én linkeltem, csak egy 5x annyiba kerül.


Igazam van?

2010. szept. 17. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:

ha így nézzük akkor igen! hasonló funkciókat tudnak.

...enyhén szólva gyanússan olcsó! (9$)

ha azonnal, garanciával kell, akkor az általad linkelt alapból kilőve (a hozzászólásokat olvastad? (hollandiában is 40€ - amerikában pedig 50$ a hasonló készülék!)

nemtudom mért, de az sejtésem, hogy "olcsó húsnak, híg a leve"

2010. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!