Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miert nem tudok wifin keresztu...

Miert nem tudok wifin keresztul netezni ipheone-on, ha csatlakoztatva van az airpods?

Figyelt kérdés
Akarhanyszor bluetoothal csatlakoztatom az airpodsot, addig nem engedi hasznalni ipheoneon a wifi-vel valo internetezest. Ez miert lehet? Mit kene maskepp beallitanom?

2022. máj. 15. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Még nem is hallottam ilyent...

Ha tud a router 5GHz-et, akkor állítsd át és azt használd.

2022. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod:) Ezt hol tudom beallitani?
2022. máj. 15. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
A wifi router beállításaiban.
2022. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A bluetooth és a wifi zavarják egymást, nálam is így van. Kipróbáltam hogy átállítom 5 GHz-re, de a többi eszközök nem támogatják (kamerák, okoseszközök, klíma, ilyesmi), szóval maradt a vezetékes füles.
2022. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat!
2022. máj. 15. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:

4: a router nem tudja mindkét sávot?

Az iPhone kapcsolódjon az 5Ghz-re, a többi meg a 2,4-re. Nálam így van.

2022. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megneztem a wifi router beallitasokat es a 2.4 GHz es az 5 GHz is be van allitva, de igy sem tudom hasznalni a wifit mikozben telefonalok az airpodssal. Mi lehetne a megoldas erre a problemara?
2022. máj. 19. 08:43
 8/9 anonim ***** válasza:
De az iPhone az 5Ghz-es wifire csatlakozik? Arra csatlakozz vele! Nem elég hogy a routeren be van kapcsolva.
2022. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom:) rakapcsolodtam vele az 5 GHz-re, eddig nem azon volt:) kiprobalom majd igy:)
2022. máj. 19. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!