Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásároltam egy elektronika...

Vásároltam egy elektronika cikket online és a termék eredeti dobozában küldték el a futárral, be se rakták egy külön dobozba és a szállítói címkét is arra ragasztották, ez így normális? (kb. 2000 forintot fizettem a szállításért)

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megsérült esetleg?
2022. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos.
2022. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem normális. Be szokták minimum színes fóliába tekerni. Én egyszer egy bontóbol rendeltem alkatrészt, és egy bobonos dobozban volt, alig leragasztva. Át se akartam venni, csak ha kibontjuk a futárral. Végül irt jegyzőkönyvet hogy kibontottuk, és úgy átvettem.
2022. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Legutóbb a pcx-től rendeltem egy kábelt és egy alkatrészt. A rendelés leadása során olyan opciók voltak, hogy eldobtam tőle az agyamat (próbáljátok ki, nem lövöm le a poénokat), végül a "plusz dobozban" opciót kiválasztottam, fizettem érte 325 forintot ha jól emlékszem (300 körül volt). Amikor megjött a cucc kiderült, hogy a "doboz" csak egy hullámkarton darabot jelent, amit egy rétegben rátekertek a két termékre, majd fekete fóliával behúzták. Csúnyán átverve éreztem magam, nem is fogok onnan többé semmit sem rendelni.

Normális cégeknél felár nélkül rendesen csomagolnak.

2022. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még ha pluszba be is csomagolták eddig a rendelt csomagjaim háromnegyedének meg volt sérülve az eredeti doboza is mire hozzám eljutott, ezzel akkor van gond, ha ajándékba adnám a terméket...
2022. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Webáruházasként elárulom neked, hogy ha pénzednél akasz maradni, akkor nincs dobozolgatás, meg sztaniolpapír masnival. A szállításért meg mindegy mennyit fizetsz, az a pénz a szállítóé. Tehát veszel nálam valamit 500-ért, amit azért nálam veszel, mert máshol 2500. Ha máshol veszed, nekik belefér a költségekbe, hogy bedobozolják a te pénzeden. Én egy 500 forintos cucchoz nem adok még egy 200 forintos dobozt, főleg ha csomagautomatás.

Ez csak példa, hogy megvilágítsam az arányokat.

2022. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Az Obiból így küldték a salgó polcokat a gyári szendvicsfóliában, persze széjjel b@szkodva.

A futár már a kitöltött kárbejelentővel jött, mert látta a cucc állapotát és egy tollvonással később már vitte is vissza.

Kipufogódobot is küldtek már mindenféle csomagolás nélkül, horpadtan, a tűzkarikákat csak rácelluxozták. Ment az is vissza.

A PCX kétszer is küldött saját dobozában terméket, nem lett bajuk, nyilván ez csak szerencse kérdése.

Ha egy webáruház sajnálja az INGYENES dobozt (szupermarketekben, egyéb boltokban rengeteget lehet szerezni ingyen), onnan nem kell többet vásárolni, mert a minőségbiztosítás szar.

2022. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Kaptam már én is így terméket, de szerencsére sérülés nem volt rajta, illetve egyszer a doboza, de a termék rendben volt. Mondjuk egy webáruháztól ez igénytelenség szerintem főleg, ha a szállítócímkét ráragasztják, de mindenki ott spórol ahol tud.
2022. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#1 Maga a termék nem sérült, de a doboz több helyen is be van nyomva, ami nem történt volna, ha becsomagolják és nem csak az eredeti dobozát ragasztják be és teszik rá a címkét. Majdnem 10 ezer forintos rendelésről van szó, tehát nem lett volna olyan nagy összeg egy dobozba belerakni.
2022. máj. 18. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Gondolod az áruházba is külön becsomagolva visznek minden egyes terméket? Oda is a saját dobozában érkezi, aminek az a célja, hogy megvédje a terméket. Nincs elég nagy környezet szennyezés? Mi a szarnak kellene a csomagolást becsomagolni??? Megkapod úgyis kicsomagolod és megy a szemétbe a doboz. Teljesen felesleges. A lényeg, hogy a termék ne sérüljön meg.
2022. szept. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!