Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ajánlanátok okosórat a kritéri...

Ajánlanátok okosórat a kritérimok alapján?

Figyelt kérdés

Okosórát szeretnék, az alábbi feltételek mellett:


-max 20ezer ft

-valós adatokat mérjen

-fehérben is lehessen kapni

-nem a sportkarkötő, hanem formájat tekintve olyan, aminek kocka a "szamlapja"


Rendeltem egy oldalról, 8ezer forint volt postával. Ma érkezett meg, örültem a fejemnek. Magyar leíras semmi. Az appjától lefagy a telefonom. Emellett leteszem az asztalra és úgy megmeri a vérnyomásom, mellettem a szekrényen pedig az alvásom 🤦‍♀️

Arról nem is beszélek, a kijelzője milyen gagyi. Mind minősegben, mind fenyerőben...


Szóval ha valaki tud ezeknek a kritériumoknak megfelelő órát, ne tartsa magába :)


2022. máj. 25. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:

"valós adatokat mérjen"

Na ez az amit egy többszörösen drágább sem tudja.

2022. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1.

Ezzel azért vitaba szállnék

Férjemé, barátnőmé és tesómé is valos adatokat mér. Vérnyomásmérővel rámértünk, nagyon minimálisneltérések voltak. Illetve férjem órájat egyszer kipróbáltam alváshoz, valoban mutatta éjjel hanyszor keltem fel

2022. máj. 25. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
8 ezres kínai xart nem is szabad venni. Honor Band 5 már 12 körül megvan és normálisan mér.
2022. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3!

Igen, jól belefutottam :( mostmeg vissza sem tudom küldeni. Tanulópénz.


Honorral szemeztem egyébként. Tesómnak és barátnőmnek is az van.


Viszont formára nem tetszik. Ezért kutatok, hátha valaki tud olyant ajánlani, ami az a forma, amit szeretnék.

2022. máj. 25. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen funkciók kellenek? Mert pl pulzust és véroxigént az olcsók is mérnek, ha hangszóró is kell bele (hogy KITT-et tudd hívni) az már a 60 ezres kategória, ha még vérnyomásmérés/EKG vagy nfc kell, az 150-től indul.
2022. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából aminek örülnék, az a pulzus, illetve az alvásmonitorozás.

(Emellett nem lenne rossz, ha a hátteret lehet állítani, jelezni, hogy ki keres. De ezeket ez a hulladék is tudja)

Szóval szerintem nincsenek nagy elvárásaim 😬😁

2022. máj. 25. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Band 5 tud alvásmonitorozást, pulzust, véroxigént és jelzi a hívást/üzenetet.

Ha nagyobb kijelző kell, akkor Band 6, az se drága.

Csak figyelj rá, mert a szíj néha kilazul. Én sikeresen elhagytam a Band 5-ömet...

2022. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A 6ot sosem néztem eddig valamiért.

Az 5höz képest jóval nagyobbnak tűnik a kijelzője.

És ahogy nézem, fehér változatban is kérhetem a szíját.


Köszönöm!


Meg 1 kérdés. Ugye ez minden telefonnal kompatibilis? Úgy értem, nem csak a Honorral?

Samsungom van.

2022. máj. 25. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak az appot kell letölteni hozzá és megy. Feleségem Honor órája egy Xiaomi telefonon megy.
2022. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csúcs!

Akkor ő nyert.

Köszönöm a segítséget 😊😊

2022. máj. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!