Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen ebook olvasót vegyek...

Milyen ebook olvasót vegyek ajándékba magyarul olvasó személynek?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretnék venni ekönyv olvasót egy barátnőmnek, aki nagyon sokat olvas, de csak magyarul. Nekem Kindle-öm van, viszont nekem az a tapasztalatom, hogy Amazonon elég gyér a kínálat, így ha tudtok valami jobb lehetőségről, másik gyártóról, akinek a store-jában több a magyar nyelvű könyv, azt megköszönném. Tudom, hogy pl. tudok vásárolni Líráról, Libriből és egyéb könyvesboltokból, de nyilván sokkal egyszerűbb a gyártó saját boltját használni. Előre is köszönöm a segítséget!

2022. máj. 28. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt vannak pocketbook-ok mindenféle árkategóriában.

2022. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ma Magyarországon a járható út az illegális letöltés, a kindlire is feltölthető minden (mobi-ra átalakítva 20 másodperc alatt a calibre-vel). És a kindli általában örökéletű. Nem úgy, mint az a gyártmány, amiből nekem kettő is van tönkremenve.
2022. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik ebook-gyártónak sincs tudtommal áruháza sokféle magyar nyelvű könyvvel, szóval, ne ez legyen a döntő szempont, nem lehet megúszni kézzel másolás nélkül. Sok helyen van mobi formátum, nem mindenki tudja, hogy a Kindle miatt, de az epub konvertálása sem probléma akár online. A nem Kindle-ök meg szinte mindent megesznek.
2022. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! :)
2022. máj. 29. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!