Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom szétválasztani az...

Flowerfire kérdése:

Hogy tudom szétválasztani az egereket?

Figyelt kérdés

A Minisoban vett lakótársam is meg én is egeret.

Úgy alakult, hogy az én laptopomat használjuk mindketten, de a saját egerünkkel, ha már...van 2.

Na, most az a helyzet, hogy eddig jó is volt. Bedugtuk a csatlakozókat és működött is külön-külön.

Most viszont mindkét csatlakozóra csak az egyik egér reagál, a másik semmit nem csinál. Gyakorlatilag most van 1 egerünk 2 csatlakozóval.

Nyilván nem életbevágóan fontos, de ezt hogy lehet helyre hozni? Az Eszközkezelőből már eltávolítottam őket, újracsatlakoztattam őket, de még mindig semmi...



2022. máj. 30. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kár hogy titkos a típusa. De szokott lenni az egéren reset vagy párosító gomb ilyen esetre. Meg használati útmutató a csomagolásban.
2022. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyeteke egy macskát!
2022. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mindig aki használja bedugja a sajátját saját csatlakozóval, párosítja ha kell és ennyi,vagy nem értem most mi a gond. Egyszerre a kettő szerintem nem fog menni. Lehet a wifi zavarja.
2022. máj. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!