Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Asus vivobook kijjelzője...

Az Asus vivobook kijjelzője nem kapcsol be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég még működött. 76%-on volt amikor levettem a toltőről, és egy darabig kb 1 óráig nem használtam. Majd mikor ismét elővettem már csak a billentyűzet reagált. Mivel billentyűzetvilágítás is van rajta így egyértelmű volt hogy a képernyővel van valami baj. Csináltam hard resetet, meg kb az összes olyan lehetőségen végig mentem amihez nem kellett töltő, mert az jelenleg nincs nálam. De egyik sem sikerült. És mivel 77%-on volt mikor levettem a toltorol, és új gépről van szó (kb 1 hónapja vettem) ezért az aksival nem lehet gond. Tudna valaki tanácsot adni mit csinalhatnék vele, higy a kijelző működjön?

2022. máj. 31. 14:02
 1/1 A kérdező kommentje:
76%-on
2022. máj. 31. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!