Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért megy el a wifi ha...

Miért megy el a wifi ha bekapcsolom a bluetoothsos fülhallgatót?

Figyelt kérdés
Racsatlakozom a laptopra, és egyből elmegy a wifi. Ha lecsatlakozom visszajön. Már újraindítottam, ki be kapcsoltam de sehogyse jó.

2022. jún. 1. 21:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Viszont telefonon sosem játssza ezt el
2022. jún. 1. 22:02
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg azt nem értem hogy néha ráenged csatlakozni, és akkor jó minden, néha meg nem
2022. jún. 1. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
1db Intel lapka intézi ált. a wifi és bluetooth dolgot. Nézz be a beállításaiba, hogy miért 1 funkciós! Egyértelműen kikapcsolja magát, ami egy beakadt helyi házirend is lehet.
2022. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viszonylag gyenge lehet a wifi jel és a közel azonos frekvenciájú bluetooth jel annyira meg tudja zavarni, hogy megszűnik a kapcsolat. Ha így van, segíthet az 5GHz-es wifi, vagy a kábeles internet összeköttetés.
2022. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Morzsi007 ***** válasza:
A Bt füles rádiójele megzavarhatja a wifi-t, igen egy lapkán van a wifi és BT vezérlő,m. 2.4Ghz-en működnek, de ennek ellenére nem szabadba ütközniük, viszont egyre gyakrabban előfordul, ahogy olvasom. A fülesed egy olcsóbb modell vagy normális márkát használsz?
2022. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:
Ha túl sok aktív vezeték nélküli estköz van a közelben, az is bezavarhat a jelnek.
2022. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 JBL fulesem van
2022. jún. 2. 18:34
 8/8 Morzsi007 ***** válasza:
Esetleg a routerben a wifi beállításoknál hasznàlj másik csatornát, vagy tedd automatikusra.
2022. jún. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!