Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az aktivitásmérő miatt fontos,...

Az aktivitásmérő miatt fontos, hogy folyamatosan be legyen kapcsolva az iPhone-omon a bluetooth?

Figyelt kérdés
Adott egy Xiaomi Mi Band 5 aktivitásmérő, amelyhez le lett töltve az iPhone-ra az applikáció és össze is lett párosítva az aktivitásmérő az iPhone-nal ezen az applikáción keresztül. Viszont a kérdésem, hogy fontos, hogy az iPhone-on folyamatosan be legyen kapcsolva a bluetooth? Vagy nem fontos, mert például meglehet csinálni olyat, hogy éjjelre kikapcsolom az iPhone-on a bluetooth-t, az óra rajtam marad az alvás miatt és reggel pedig visszakapcsolom a bluetooth-t az iPhone-on és akkor látni fogom az éjszakai adatokat az applikációban, amelyeket éjjel mért az aktivitásmérő?

2022. jún. 6. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem szívja a bluetooth az akksit. El kéne már felejteni ezt a régi beidegződést. Az első 1-2 generációs bluetooth tényleg szlopálta az akksit feleslegesen, de ma már alig-alig fogyaszt valamit. Én évek óta ki sem kapcsoltam :D

Egyébként meg próbáld ki! A fene sem ért a hulladék xiaomi vacakhoz. Az apple watch menti az adatokat akkor is amikor nem kapcsolódik az iPhonehoz, de hogy ez a cucc is így csinálja-e nem tom. Teszteld le éjszaka és meglátod.

2022. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Szia. Igaz nem iPhone-om van, de pont egy Mi Band 5-öm van. Nem kell éjjelre sem összekapcsolni. Igazából bőven elég ha miután beállítottad és párosítottad napi 1x összekapcsolni. Bár én van hogy 2-3 napig sem szinkronizáltatom mert elfelejtem. De ilyenkor az addig mért adatokat az előző szinkronizációig visszamenőlegesen szinkronizálja és megjelenik ugyan úgy az appban mint ha állandóan össze lenne kötve. Ha jól tudom a legutolsó 7 napi adatokat tárolja az óra mindig.
2022. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"éjjelre kikapcsolom az iPhone-on a bluetooth-t, az óra rajtam marad az alvás miatt és reggel pedig visszakapcsolom a bluetooth-t"

A bluetooth-nak nem kell kialudnia magát, mehet éjszaka is.

2022. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik!

Tudom, hogy nem kell “kialudnia magát”. De mivel a WiFi-t kiszoktam kapcsolni éjjelre, hogy ne villanjon fel folyamat a telefonom az értesítések miatt, így ekkor már automatikusan a bluetooth-t is kiszoktam nyomni.

2022. jún. 7. 00:26
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Nekem egy SmartWatch van ami szintén Bluetooth szinkronizálja magát Az Androidos telefonommal ,a Bluetooth csak annyi ideig van bekapcsolva amíg szinkronizálja magát a SmartWatch az applikációval .

Szerintem nyugodtan kapcsold ki Bluetooth éjszakára .

2022. jún. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Az értesítések kikapcsolásához ott a ne zavarjanak mód. Ha már vettél iPhonet, akkor tanuld meg kezelni.
2022. jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A ne zavarjanak mód a hívásokat is blokkolja. Ha már kommentelsz, akkor tanulj meg érdemben válaszolni.
2022. jún. 11. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!