Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy iratmegsemmisítőt,...

Vettem egy iratmegsemmisítőt, de kb. 10 lap ledarálása után teljesen megtelik a lapadagoló nyílása papírfecnikkel. Hogyan lehet eltávolítani ezeket a készülék szétszedése nélkül?

Figyelt kérdés

Fellowes 36C, nem vártam tőle sokat, de a lapadagoló nyílás 10 papírlap után úgy eltömődik fecnikkel, hogy mindig szét kell csavarozni és felülről csipesszel kipiszkálni a fecniket, ami kb 20 perces munka. Én csinálok valamit rosszul? Amit eddig próbáltam (eredménytelenül):

- kések olajozása (Fellowes saját olajával)

- minden egyes lap ledarálása után tolok pár másodperc reverse-t

- egyszerre kevés lap (max 2) darálása


Olyan keskeny és mély a lapadagoló nyílás, hogy csipesszel nem férek be rajta, és olyan kemény lesz ez a fecnimassza, hogy vékony csavarhúzóval se tudom így kipiszkálni, csak ha szétszedem (akkor jobban hozzáférek).



2022. jún. 8. 14:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rájöttem mi a gond. A tartályt nagyon gyakran kell üríteni, vagy időnként összerázni, mert a ledarált papír pillanatok alatt feltornyosul a kések alatt, amik így nem tudják kipörgetni ill. visszapörgetik felülre a köztük maradt fecniket. Így már teljesen jól működik a masina.
2022. jún. 8. 15:23
 2/6 anonim ***** válasza:
a sok olaj se segít
2022. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb olvasd el a használati útmutatót...

Remélem az otthoni szemeteskuka ürítésére már rájöttél:DDD

2022. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jójó, persze, igy utólag már evidens, de a tartály félig se volt tele, csak középen a kések alatt púposodott...
2022. jún. 8. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Észerűség-logika-előrelátás...porszívó tartálya...stb..., amibe engedünk valamit és annak nincs kiút, ott gyűlik.
2022. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alulméretezted a gépet.
2022. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!