Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen gyakran vannak parkside...

Milyen gyakran vannak parkside eszközök a LIDL-ben?

Figyelt kérdés
Pontosan a forrasztó állomásra gondolok, most volt májusban utoljára. Kb milyen gyakran fordul elő egy bizonyos parkside szerszám?

2022. jún. 12. 04:06
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia mindig van parkside szerszám csak hogy ez mikor lesz ezért érdemes megnézni hetente az ujságot vagy az online katalogust
2022. jún. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vortrex ***** válasza:
100%

Hetente váltják őket, ugyan az a szerszám kb. 1.5 hónap, mire újra előjön.


Szeretem a Parkside cuccokat, de a forrasztóállomással nem vesztettél sokat, igazából az elég gagyi, kicsi a teljesítménye, és nem is olyan jól szabályozható.

Egy ilyennel már lehet dolgozni: [link]

2022. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
100%

Ha erre gondolsz:

[link]


Akkor elmondanám hogy ilyet miért nem vennék.


1. kb. 2 hétig működött, utána megszakadt benne a fűtőbetét


2. A pákahegy egy egyszerű M6 menetes réz huzaldarab ami állandóan kilazul és forrasztás közben elfordul. Emiatt a profilos hegy már nem úgy áll ahogy kéne és lötyög. Állandóan utána kell húzni.


3. Egyetlen egy tartalék hegyet sem adnak hozzá. Márpedig a pákahegy fogyóeszköz egyrészt, másrészt különböző alakúak kellenek a munkához.


4. A szivacs annyira kicsi, hogy óhatatlanul belenyomja az ember a pákát előbb-utóbb a műanyag házba.


5. A szivacs nem csak kicsi, de az a pici tálca nem tartja meg, a hegyet beletörölve gyakran kiesik, elpattan. Ez kényelmetlen dolog.


6. A páka alsó része túl könnyű, ráadásul a tartójába beleszorul a páka. Amikor veszed ki, felemeled az egészet az asztalról és folyton 10-20 centi magasról esik vissza.


7. Csak teljesítmény szabályzása van, hőmérséklet szabályzása nincs. Persze a teljesítmény változásával a hőmérséklete is változik, de forrasztás közben nem tartja a hőmérsékletet. Emiatt bekapcsoláskor nagyon lassan melegszik fel ha nem tekerjük oda maximumig pár percre.

2022. jún. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tapasztalatom ezzel a márkával nincs, de előttem leírta #3-as. Annyi, hogy a szivacstartót én sosem használom, az mindegyik pákánál használhatatlan, én ezt úgy oldom meg, hogy külön van egy laposabb üveg hamutartó, ilyeb szivacsot meg Müllerben lehet venni, kb. 700Ft., 3 nagy darab van benne, lehet méretre vágni és kb. 9 kijön belőle,nem szárad ki olyan hamar, mint az eleve pákaszivacs. Extol nem tudom milyen, de nekem 10 éve Fahrenheit van, egy heggyel kibírja legalább 4 hónapig úgy, hogy naponta használom 4 órát minimum, minden alkatrész kapható hozzá,a hegye hüvellyel van rögzítve, nem csavaros.
2022. jún. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!