Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hardveraprón vásárlás ?

Hardveraprón vásárlás ?

Figyelt kérdés

Szerintetek Hardverapron meglehet bízni szállítással kapcsolatban(arra gondolok hogy azt küldi -e el)

akinek 7pozitív értékelése 0 negatív és 7éve regisztrált



2022. jún. 16. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha nincs negativ, az jo jel. Ha ennek ellenere se bizol benne, intezd szemelyesen. Ha ez sem opcio, keress masik eladot.


A hardverapro csak egy platform, egyeni eladokkal uzletelsz. Nincs altalanos recept hogy kitol lehet es kitol nem jo vasarolni.

2022. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez teljesen OK, az illető nem kereskedik, csak ha cserél valamit, akkor eladja a régit. Ha átverésre utazna, akkor nem lenne 7 éves accountja.


De ahogy #1 írja, a legbiztosabb a személyes átvétel (ha megoldható).

2022. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Semmivel sem több bármely más oldalnál...ott is sok a svihák, hiába kevés vagy zsáknyi pozitív értékelése...


Jobbára azt küldik, amit vársz csak nem úgy működik..."nálam még jó volt, biztos a posta miatt"...bla, bla, bla...


Kérd meg ha tudod egy arra járó ismerősödet vegye át-tesztelje vagy kérj videofelvételt a működéséről.

2022. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Eddig bármit vettem ott, jól működik. Persze ez nem azt jelenti, hogy bárkiben bízz meg, de fontos, hogy csomagküldést hanyagolni kell amennyire csak lehet. Nem csak a csalók miatt, egy megbízható eladó is lehet, hogy feladja neked azt amit vettél, de a futár összetöri, vagy lenyúlja, benyomja hogy kézbesítette és hiába reklamálsz. Inkább menj el érte, a futárak ára elszabadult, a vonaté viszont lassan de biztosan csökken, jobban megéri 80 km-es körzetben elvonatozni valahova, mint a csomagküldés, aztán ki is mozdultál.
2022. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a több éve regisztrált fiók bizalomra ad okot.

Ha csaló lenne akkor friss reggel tolná.

Nekem 14 éves a regem, tizenpár cuccot adtam el, meg kb ugyanennyit vettem. Sose volt semmi probléma.

2022. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
En mobilt vettem lassan 3 eve, azota is mukodik:D
2022. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ !


#4 170km-re van az a település ahol meglehetne nézni

2022. jún. 17. 07:08
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

5

Azt hiszed a régi reg bármire garancia, hát nem, pláne manapság:DDD

Pont az olyanok a legátverősebbek és teljesen hülyének próbálják nézni a friss regeseket akár vevő vagy eladó terén.

Egyre kevesebb a normális partner ott...a nepper viszont sok, a megpatkolt-buherált holmik meg, mint a szeméthegyek.Ezt tényleg csak az nem látja, aki vak, vagy részese;)

Ennél még a vatera is kulturáltabb és ott legalább van betartandó etikett-szabályok és szinte valós regisztrációs kötelesség banki-telefonos azonosításokkal.


Aprón meg könyörögnöd kell olykor 1 telefonszámért, mert irkálni akar és valljuk, be egy bolond utazik 170km-t egy nickes üzentre...

Sokan azért nyitnak új reget vételhez-eladáshoz, hogy a kötekedő-árlenyomó neppereket ki tudják már zárni.

Erre mondják, "szép kis oldal"...


Persze, akadnak mázlis üzletek, de már túl kevés.

2022. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
több mint egy évtizete használom az aprót, netto faxság amit az utolsó ír.
2022. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%

9

Köszönjük nepper "úr"+a színvonalad is...pff

2022. jún. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!