Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használtan elektromos borotvát...

Használtan elektromos borotvát jó ötlet eladni?

Figyelt kérdés

ma vettem ki próbáltam de nem jön be nem sokkal jobb mint a kaparós.

philips one blade


2022. jún. 17. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Megprobalhatod eladni, de ketlem hogy van barki olyan igenytelen hogy megveszi. Olcson tedd fel, nagyon olcson...
2022. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régi, megszokott, nem ötlet, így lehet a nem használt tárgyaktól megszabadulni. Arra számíts, hogy jó esetben kb. a bekerülési ár felét megkapod.
2022. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran látni elektromos borotva hirdetéseket a neten, még olyanokat is amelyeket drágábban akarnak eladni a vételi ár felénél. De arról nincs infóm, hogy valójában mennyiért kelnek el. Azt viszont tudom, hogy én nem vennék soha használt villany borotvát.
2022. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyele szerintem eladható fillérekért, a fej nem.
2022. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg, lehet hogy valaki majd megveszi. De egyszerűbb ha elhasználod.
2022. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vettem harmad áron olyat, amiról csak az eladó mondta meg hogy használt, egyébként új állapotú volt, én nem tudtam volta észrevenni rajta. A fejet alkoholban áztattam egy órára, és nem lett tőle semmi bajom.

Ja, és garis volt, bár sosem volt rá szükség, ennek már 5 éve. Most tört meg a töltő csatlakozónál a vezeték, kicseréltem, még van benne 10 év lehetőség a mostani állapotát tekintve.

2022. jún. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!