Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Dji mini SE-nek mennyi a...

Dji mini SE-nek mennyi a hatótávolsága?

Figyelt kérdés

Egy tanyán lakom , itt nem sok zavaró tényező van, a közelben van egy nagyfeszültségű hely ahol sok nagyfeszültségű vezetêk van . Az tőllem kb 1 km-re van .

Hallottam minden félét. 500m , 1000m , valakinél hallottam 3 km- is. Tudom hogy a Dji mini 2 messzebre el tud menni de nekem az már túl drága.(igen tudom hogy csak pár tízezer forintal drágább, de az nekem pont annyit számít.) Olyat is hallotam hogyha átálítom 5Ghz re akkor messzevre fog menni.

És ez a drón jó lessz e egy kezdőnek?

Már volt drónom de az még csak játékdrón volt. Ezzel el tudok e kezdeni komolyabban drónozni?

Vagy mit ajánlotok ebben az árkategóriában?

Vagy jobb válaszás a mini 2 és , inkább gyűjtsek még rá?



#drone #Minise
2022. jún. 24. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdésnek jó ez is.

Az 5GHz-es sávra állítva fog kevesebbet tudni 400-600 métert, 2,5GHz-en pedug 1-2 km-t biztosan tud.

2022. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!