Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fajta okosórát, okoskar...

HKO123 kérdése:

Milyen fajta okosórát, okoskarkötőt ajánlanátok az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kellően tájékozott ilyen téren, elnézést ha valamit helytelenül fogalmazok, viszont néhány szempont ismerős számomra. Fontos lenne a lépés számláló (vagy aktivitás mérő) elsősorban ezért is vásárolnám meg a terméket, illetve szeretném futáshoz használni, pontosabban zenét játszani a Bluetooth-os fülhallgatómon. Elegánsabb stílus kellene, mindennapokra is hordanám, nem csak mint sport óra. Ezek a fontosabb szempontok. Nem szeretnék egy nagyon drága kategóriát, hiszem azt, hogy ezeket a funkciókat az egyszerűbb órák is el tudják látni, viszont olyat sem szeretnék, ami pár hónapon belül elromlik. Esetleg, ha van más hasznos funkció is, ami nem ismeretes számomra, kérlek osszátok meg az ajánlásaitokat azzal kapcsolatban is.

Előre is köszönöm.



2022. jún. 25. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Használd a mobilod, eleve tudja ezeket. Az olcsó órák halál gagyik, csak pénzkidobás.
2022. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Én iHunt órát használok, nekem megfelel, ennél többet is tud, árban elfogadható, elég jó az akksija is, azt nem tudom, neked elég elegáns lenne-e, nekem fekete van, nincs túlzottan sportóra kinézete, a szíjat bármilyen hagyományos óraszíjra ki tudod cserélni, mágnesesen tölthető. Keress rá, aztán eldöntöd, tetszik-e neked, én nem csalódtam.
2022. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1: Miért lennének halál gagyik az olcsó órák? Nekem két éve van egy sima Mi Band 4-em, azóta is tökéletesen működik, csak egy szíjcsere érik már nagyon. Van lépésszámláló, mindenféle (futás, úszás, alvás stb.) aktivitásmérő, a telefonról játszott zenét is lehet vele irányítani. Három hetet simán kibír egy töltéssel. Ár-érték arányban verhetetlen. Az újabb verziói sem rosszabbak, és alig drágábbak (a Mi Band 6 is csak ~12e körül van).
2022. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qkker1 ***** válasza:
84%
Aldi-s tökéletesen tudja amiket írtál, és nem drága.
2022. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy Amazfit Bip U pro van . Bluetooth, lépésszámláló,zenét is lehet vele hallgatni,meg még sok mást is de én se zenét se üzeneteket nem olvasok rajta .és csak munkába használom viselem.


[link]

2022. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!