Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A citromail levelezorendszer...

A citromail levelezorendszer mukodik?

Figyelt kérdés
Nekem citromemail-em van es mar kuldtem uzeneteket ott, 2 hete es ma is, de meg senki sem valaszolt...
2022. jún. 27. 20:56
 1/8 anonim válasza:
100%

Igen, működik.

Nekem is van citromailem.

2022. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mert nem akartak válaszolni.
2022. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Az info kukac gyk-ra? Szerintem az úgy van beállítva nekik, hogy minden email automatikusan megy a kukába, hogy ne menjen azokkal az idő :D
2022. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én már küldtem nekik több emailt, szinte azonnal válaszoltak. Vagy volt ahol nem a válaszolással ment az idejük, hanem a levélben foglaltak szerinti kérést teljesítették. (Küldtem valahova egy linket, de az rossz link volt. Egy lány képét tartalmazta, amit itt kaptam üzenetben. Semmi intim dolog, csak egy fogszabályzós kép, ahol tényleg csak annyi látszott. Szóval írtam oda gyorsan egy levelet, a kérdés linkjével, melyik válasz... 1 percen belül már ott se volt a link.

2022. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3-nak:


Én rendszeresen szoktam levélváltásba keveredni velük, úgyhogy nyugodtan merem állítani, hogy 10 percen belül olvassák ha írsz!

2022. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja!


És citromail-es vagyok.

2022. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#4-nek:


Velem már többször előfordult, hogy a böngészőben válaszoltak! XD


Tehát nem a főoldal, vagy ahová épp lapozni akartam, jelent meg, hanem egy szöveges válasz az oldal tetején. Ez általában akkor fordul elő ha igazam van, de a modi idegbajos.

2022. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű módszer, küldj magadnak egy levelet.

Ha megkapod, minden jól működik.

2022. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!