Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Philips...

Mi a véleményetek a Philips okostévéről? Most rendeltem olyat, es azt hallottam nagyon jó a hang rajta :) Mennyi idő mire beüzemeljük a tvt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 29. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő? Hát rászereled a talpát, bekapcsolod, és attól függ mit akarsz állítgatni, kb azonnal megy :)
2022. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet rendelés előtt szoktak kérdezni, nem utána. Most dicsérjük meg? Pontos típust sem említettél. Komoly hangzást azért ne várj, főleg ha nem felső kategóriás, azt külön szokták megoldani, pl. soundbarral ("hangprojektor"), vagy aktív hangszórókkal.
2022. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kapsz hozzá használatit, de már most letöltheted az internetről.

üzembehelyezés -> automatikus csatornák keresése

2022. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
5 perc, nálad kicsit több
2022. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó a hang? Tv-nél nem igazán szempont, ha nem jó, pár ezer forinttól a csillagos égig van hangszóró. A képpel mi újság? Az a lényeges egy tv-nél.
2022. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kép is szerintem megfelelő, de voltunk rendelés előtt az Euronicsban, és ott megkérdeztük, azt mondták teljesen jó, jobb mint a Samsungé.
2022. jún. 30. 08:11
 7/8 anonim ***** válasza:
eladó mit mondjon?
2022. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
eladó el akarja adni, a kinézettet hülyére fogja dicsérni.
2022. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!