Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy ledes konyhapult...

Blakov kérdése:

Adott egy ledes konyhapult világítás, ami áramszünetet követően önmagától bekapcsol. Ez nem annyire jó, pláne ha az ember hosszabb ideig távol van. Lehetne ezzel tenni valamit?

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Húzd ki, mikor el mész otthonról.
2022. júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hívj ki egy szerelöt és nézesd meg
2022. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerelőt 😂 Nekem is volt ledszalag, áramszünet után bekapcsolt nekem is, a hirtelen áramlöket miatt, nincs baja ettől még...
2022. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Egy kapcsoló megoldja a problémát.
2022. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

- Az áramtalanítás kézenfekvő megoldás, nekem is eszembe jutott.

- A "Hívj egy szerelőt" típusú válasz inkább ne is lenne.

- A kapcsoló beiktatása már jó ötlet, csak ez egy távkapcsolós, dimmelhető világítótest, nem volna szakmailag elegáns megoldás egy hagyományos kapcsoló beépítése.

Olyasmi - hozzáértő - választ vártam volna, hogy ezt be lehet kötni úgy is, hogy ne kapcsoljon be áramszünet után, vagy ezt be se lehet másként kötni, mert...

2022. júl. 2. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, hogy nem vagyok szaki, de segíteni próbáltam, hogy ne aggódj, csak húzd ki, sajnos ezek ilyenek.
2022. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!