Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen márkájú oszlopventiláto...

Milyen márkájú oszlopventilátort érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 20-25.000 Ft között tervezek venni egyet, viszont a vásárlói értékelések alacsony száma miatt sokat segítene, ha valaki tudna ajánlani egy bevált terméket.

2022. júl. 2. 06:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most lattam a Lidli plakáton ilyen ventilátort 10 ezerért. Szilverkáccs. Annyit biztos megér. Nekünk MM-os Orion van. Többe került, de teszi a dolgát az is.
2022. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem Klarstein van. Elég drága viszont hatásos.
2022. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdemes olyan helyen venni, ahol kipróbálható, vagy online, a visszaküldhetőség miatt.

Én egyszer csak poénból próbálgattam, és az egyik rendkívül jó volt. Nagyon halk, de erőteljes, oszlopventilátor. Meg is vettem, és azóta is jó, igaz nem volt olcsó, de szeretem és megérte nekem.

2022. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem TESCO-s van, 2 éve vettem, akkor épp le volt árazva 6000-re, eredeti ár akkor 10ezer volt, nem drága és halk, jól működik, semmi baja.
2022. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
55%

#3 markat kerdezte

mennyiben jobb hogy nem irtad le?

2022. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Metroban a Tarrington House elég jó minőségű. Fekete színű és úgy tudom van hozzá távirányító.
2022. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!