Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hordozható WiFi-t szeretnék...

Hordozható WiFi-t szeretnék vásárolni,de nem értek hozzá?

Figyelt kérdés

Lényeg annyi hogy tobb lakás közt ingázunk,és nem akarok már mindenhova WiFi-t meg tv-t fizetni.

Szóval szeretnék vásárolni egy kis hordozható WiFi-t aki mindig ott van ahol mi. Ez hogy működik? Milyen szolgáltató kell ehhez? (Nem magyar telefonszámon van az gond?)

Hol kell feltölteni mit kell vele csinalni?

Fogom bekapcsolom és van net kész? Hétfőn el szeretném intézni úgy hogy keddre működjön ez lehetséges?



2022. júl. 10. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mobiladatra gondolsz, kérdező?
2022. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, nem értesz hozzá.
2022. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem mobiladatra hanem egy ilyen kis eszközre:

És az lenne a kérdés hogy ez hogy működik ?

[link]

Viszem ahova akarom és ott van velem a wifi?

De hogy honnan meg mit kell ra fizetni nem értem,és lehet hülye vagyok 26 éves létemre de nem értek ezekhez.

2022. júl. 10. 23:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Most használom anyukám telefonját,onnan osztok meg mindennek internetet.
2022. júl. 10. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Mobiladat sokkal egyszeeűbb, én azt ajánlom. Azt is megtudod osztani
2022. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Most használom anyukám telefonját, onnan osztok meg mindennek internetet."

A technika ugyanaz, csak a kártya egy általad linkelt kütyübe kerül és onnan van megosztva. Azaz kell hozzá egy plusz sim, amin mobilnet előfizetés van, és azt fogyasztja, aki a wifire kapcsolódik.

" Hétfőn el szeretném intézni úgy hogy keddre működjön ez lehetséges?"

Mindhárom mobilszolgáltatónál van ilyen megoldás. Bemész, megkérdezed, vagy felhívod az ügyfélszolgálatot, erre tartják őket. Amint leszerződtél, bekapcsolják, és már hazafelé használhatod is.

Nálunk is van ugyan tv készülék, de nincs tv előfizetés, csak netes forrásból származik a tartalom amit nézünk rajta, főleg netflix.

2022. júl. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Így már értem,pont ezekre voltam kiváncsi!

2022. júl. 11. 06:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire sürgős, akkor csaka Telekomtól vagy a Yetteltől vehetsz, ezen a héten a Voda ügyfélszolgálat nem működik.

Ha ennyi helyen akarod használni, akkor célszerű valami korlátlan adat csomagot venni.

2022. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen kütyünek csak akkor van értelme, ha laptopot használsz, amiben nincs LTE modul.

Telefonnal semmi értelme, akkor már használd a saját mobilnetet.

2022. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!