Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fotógéppel kapcsolatos kérdés,...

Fotógéppel kapcsolatos kérdés, többi lent (? )

Figyelt kérdés
Kezdő természetfotós vagyok, egyenlőre csak hobbiszinten fotózok. Most apukán gépén gyakorlok, ami egy Panasonic DMC-FZ7-es gép. Persze kéne nekem egy saját gép is, anyámék elváltak, így apám csak 2-3 hetente látom, és a gép neki is szokott kelleni. Milyen gépet ajánlotok, ami relatíve olcsó, és kezdőknek, haladóknak is való? És olyan, amit később lehet még fejleszteni, hogy ne kelljen mindig új gépet venni, ha szintet lépek. Természet fotózáshoz kéne, tehát manuális zoom jó lenne, vagy szuper makró. Válaszokat köszi!
2010. szept. 21. 15:39
 1/6 anonim válasza:
erre én is kíváncsi vagyok :)
2010. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor már ketten vagyunk :D
2010. szept. 21. 15:50
 3/6 A kérdező kommentje:
hú, találtam egy jó gépet, de nem tudom miféle árkategória és, hogy való-e nekem, de jókat olvastam róla. :D Makrónál közelpont 1 cm, van manuális élességállítás, szóval jónak tűnik. De lehet, hogy kicsit drága lesz xI
2010. szept. 21. 16:46
 4/6 A kérdező kommentje:
ja, márkát nem mondtam: Sony DSC-H7
2010. szept. 21. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Később fejleszteni csak a DSLR-eket lehet, de abból egy normális makro szett kb 300 ezer forint. Gondolom ennyid nincs rá...


A sony, amit linkeltél tetszik, én még a Fuji gépeket is megnézném. Regisztrálj az index fórumra, van külön makro és természetfotós téma, kérj ott is tanácsot. (Van pár retardált, aki csak kiosztani fog, de ezzel ne foglalkozz, nem volt gyerekszobájuk és így királynak érzik magukat.) Kapni fogsz pár hasznos tanácsot a kompaktokról.

2010. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :) Hát 300e nincs egy gépre, max. ilyen 60-70 körül. Akkor utána nézek a dolgoknak!
2010. szept. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!