Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért zúg és forró a nyomtató?

Miért zúg és forró a nyomtató?

Figyelt kérdés

Budapesten egy irodában, informatikusként dolgozok, pár hete kaptam az állást. Informatika. Az iroda szép, üvegezett ajtókkal látták el, ami biztosítja a remek világítási, napfény viszonyokat. Na de nem is ez a lényeg. Van ott egy fehér-fekete nyomtató, a számítógép monitorja mellett az asztalon. A nyomtatót ha bedugom a konnektorba akkor beindul. Zúg, melegszik, de nyomtatja a papírlapokat ha rakok bele. A tetején van fénymásoló lehetőség. Nagyon hangos sajnos. A kollégáim nagyon kedvesek, ha szépen kérem őket hoznak nekem kávét. Illetve nyomtatnak ők is a fehér-fekete nyomtatóval, de ők nem panaszkodtak még ilyen jellegű problémával. A gondnok már nem hajlandó kommunikációba elegyedni velem, mivel bunkó módon mindig elküld melegebb éghajlatra. Előző héten még normálisabban válaszolt, de akkor se kezelte a problémát, mert akkor a klímatizátorral volt problémám, hogy hideg levegő jön belőle, és rossz hatással van a légutaimra. Hiába nincs megoldás.

Mi lehet a megoldás a fehér-fekete nyomtatóra?



2022. júl. 18. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyomtatót berakod a klíma alá és ezzel mind a két problémád megoldódik.
2022. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötlet, ezen is gondolkodtam, csak akkor szereznek kellene egy hosszabbító kábelt.
2022. júl. 18. 16:26
 3/5 anonim válasza:
Ha informatikusként, hogyhogy nem tudod, h mit kell csinálni?
2022. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ez egy nagyon gyenge troll kérdés.
2022. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Troll az...
2022. júl. 18. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!