Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen paraméterekkel rendelke...

Milyen paraméterekkel rendelkező sim-kártyás routert vegyek?

Figyelt kérdés
Nekem mindegy minden technikai paraméter, de a 14 éves gyermekünk Xboxon sokat játszik. Eddig kábelen jött a net, most váltunk mobilnetre.

2022. júl. 19. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát akkor ezentúl rendesen szívni fog a srác a ping miatt. Miért kell váltani? Kábel minden szempontból jobb.
2022. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1: sajnos az agyonreklámozott lefedettségi térképek ellenére sok település van, ahol egyik szolgáltató sem tudja/akarja kivitelezni a megfelelő sebességet, annak ellenére, hogy fizetsz érte elég rendesen. Konkrétan tudok egy olyan példát Borsod megyében, hogy mobilnettel javult a sávszélesség.

Sokan ezért fanyalodnak rá a mobilnetre, mert azt gondolják, az majd jobb lesz. Általános használatra elképzelhető, de xboxra, játékletöltésre, streamelésre sajnos nem.

Kérdező: sajnos a mobilnetes routerből bármilyet veszel, az nem lesz elég jó, nagyon le van korlátozva a sebessége, és elég drága egy ilyen router, ahhoz képest, hogy ennyiért már egész jó kábelest is kapsz. De például ezt javasolnám: [link]

2022. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Igen tudom, én Debrecen belvárosában lakom és a legnagyobb csomag 30 Mbit/seces. Elmehetnek a f@szomba:D Nekem is mobilnetes routerem van, de meg is vannak a hátrányai természetesen, főleg játékoknál.
2022. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3G-st már NE vegyél.
2022. júl. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senki se beszélt 3Gsről
2022. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!