Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mikrocsip...

Mit gondoltok a mikrocsip kézfejbe való beépítéséről?

Figyelt kérdés

Magyarországon már 4 embernek van ilyen csipje. Mit gondoltok róla? Hogyan álltok hozzá?

Személyes véleményekre, meglátásokra vagyok kíváncsi.


Hamarosan itt is elterjedhet vajon? És kötelező lesz?



2022. júl. 20. 23:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Szinte már mindegy, hogy a kezedben vagy a telefonodban van a chip. A telefon is mindig nálad van
2022. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Értelmes, gondolkodó ember sosem engedi.

A többieknek meg (sheeple) úgyis mindegy.

2022. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Még a hideg is kiráz tőle!


Csak az állatokat szokás megbillogozni.

2022. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Amit olvastam róla (külföldi kísérletek), nincs elég, vagy annyira hasznos funkciója, hogy igazán megérje. Plusz ami van is, ahhoz ugyanúgy applikáció kell, akkor meg minek a chip, ha úgyis előveszem a telefont?

Még sok évnek kell eltelnie, hogy értelme is legyen, addig csak egy plusz játékszer, amivel gazdagék menőzhetnek.

2022. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Túlzás.
2022. júl. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem kéne.


Aki úgy érzi, legyen neki.

2022. júl. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
76%
Ellenzem
2022. júl. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem hülyeség, amíg ott van az óra, a telefon, pár kártya. Még okosgyűrű is létezik.
2022. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Morzsi007 ***** válasza:
49%
Egy valami kellene, amivel azonosítani tudja magát az ember. Akár egy QR kód vagy egy chip. Ezek után nem kellene bankkártya, igazolvány, jogosítvány, lakcímkártya, adókártya, stb. Ezek az előnyei. Egyszer el fog jönni az ideje, most sokan félnek, tőle, de miért is. Biztos van hátránya is, de szerintem több az előnye is.
2022. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

Én nem akarom, hogy bármiféle xart belém ültessenek és azzal beazonosítgassanak!


A kényelemért meg nem biztos, hogy megéri feláldozni a szabadságot....


Mert mi van, ha valami majd nem tetszik a rendszernek, amit csinálsz (akár alaptalan váddal) és azon keresztül letiltanak?!


Szerintem addig örüljön mindenki, amíg ezt a csippes rendszert nem teszik kötelezővé, mert onnantól megszűntél szabad embernek lenni. És aki azt hiszi, hogy nem, az már sajnos elveszett.

2022. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!