Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi állhat a háttérben?

Összezavarodott Tini kérdése:

Mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tegnap este sajnos párom Facebook fiókját le zárolták. Próbáltunk belépni személyigazolvánnyal is, de sajnos nem jártunk sikerrel. Valaki esetleg valamit tudna ezzel kapcsolatban mondani? Vagy hogy mennyi idő amíg helyreállítják? Mert sikeresen igazolta magát a személyigazolványával, kaptunk is kódot e-mail címre, viszont azzal sem enged belépni. Semmiféle irányelveket nem sértett meg, csak próbáltunk belépni és a jelszó ellett ütve többször, így valószínű hogy emiatt lett lezárva. A válaszokat nagyon szépen köszönöm előre is!

#Facebook #közösség #Hibabejelentes #Lezarolas
2022. júl. 21. 15:01
A kérdező szavazást indított:
Facebook
Lezárolva
Média
Közösség
Facebook hiba
Hacker
Segitseg
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

"jelszó ellett ütve többször"

Nem csodálkozom.... látva a szavazást.

Törvénybe kéne foglalni, hogy egysejtűeknek ne lehessen facebook fiókja.

2022. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem, tegnap volt valami. Én is majdnem belefutottam valami ilyesmibe, de szerencsére a nem akarom gombbal vissza tudtam lépni.
2022. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: Az ilyen rossz indulatu embereket megfojtanám egy kanál vízben mint amilyen te vagy… Azért lett többször elütve a jelszó, mert ÉN akartam itthonról belépni…. LAPTOPRÓL.. Kommentelgess máshova…
2022. júl. 21. 15:15
 4/6 A kérdező kommentje:
2: Én sajnos belefutottam ebbe..
2022. júl. 21. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom ezzel kapcsolatban mondani, hogy nekem is zárolták, küldtem személyit, aztán semmi nem történt 30 napig, aztán megszűnt a fiók.

Gondolom hallottál már róla, hogy akkor és azt csinálnak, amit akarnak.

Csináltam másik fiókot.

Legközelebb elküldtem nekik a jókívánságaimat Cukorhegyitől kezdve az utolsó takarítóig, hogy mit csináljanak és hová dugják a retkes oldalukat.

(Szerencsére csak tanfolyami anyagokhoz hozzáférés miatt volt rá szükség.)

2022. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:
100%

"Azért lett többször elütve a jelszó, mert ÉN akartam itthonról belépni"


Ezt a magyarázatot a jelszó elütésre én nem értem.

Hogyan kell értelmezni? TE MINDIG többször mellé ütöd a jelszavad? Csak otthonról vagy csak laptopról vagy mit akartál közölni?


A szavazásban megadott lehetőségek szintén érthetetlenek.

Mit szerettél volna megtudni ezzel a szavazással a többiektől?

Hogy fészbúk?

Igen az. De ehhez minek szavani? Magad írtad le hogy az.


Lezárolva.

Igen. Ezt is leírtad. lehet rá szavazni hogy lezárolva-e?


Média?

omg

2022. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!