Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Asus Vivobok laptopom...

Az Asus Vivobok laptopom kondíció szintje jelelnleg 65%-on áll, de elmúlt napokban hirtelen 100%-ra ugrott, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

#laptop #Kondíciósérték
2022. júl. 27. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem az akku töltöttsége? Nekem is Vivobook van, de csak egy dolgot ír ki %-ban, az pedig a töltöttség. A kondíció, meg hasonló marhaságokkal, amik csak stresszelik az embert, nem foglalkoznék. Ez olyan, mint az iPhone telefonoknál az akkuk elhasználtsága %-ban. Az is csak szüli a felesleges kérdéseket.
2022. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez miféle adat? Minek a kondiciója? A háttértár? Netán az akksi?

Ha az akksi és így ugrál össze-vissza, akkor nagy valószínűséggel meghalt benne 1-2 cella. Csere.

2022. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:
Mi az a laptop kondíció szint?
2022. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszer ugrott ki.... és nem utal semmi a problémára...
2022. júl. 27. 18:53
 5/5 anonim válasza:

Szia!


A kondíció azt jelenti, hogy remek állapotban van a laptopod 100%-os kondícióval.

Utalhat például arra, hogy kitakarítottad.

Érdekes módon emberekre is szokták mondani hogy jó kondiba van. Hasonló dolgot jelent laptopoknál, de azt én se tudom, hogy mivel kapcsolatban.

2022. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!