Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem használnak az...

Miért nem használnak az emberek adblockert?

Figyelt kérdés

Ismerősöktől hallom, hogy azért vesznek YouTube prémiumot, hogy ne lássák a reklámokat. Miért fizetnek, ha van ingyenes megoldás is?


A tanároktól is hallottam már, hogy elnézést kérnek ha lejátszanak YouTube-ról egy videót és az elején van reklám. Azt mondja, hogy nem akar előfizetni YT prémiumra. Miért nem használnak adblockert?


2022. aug. 3. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Használok adblockert ÉS előfizettem többek közt youtube premiumra is. Remélem paradoxont okoztam a mogyoró méretű agyadban...
2022. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Használok adblockert, nem látom a reklámokat.

Ettől függetlenül megy a premium is, így lezárt képernyővel is megy a zene a telefonomon például, és letölteni is letudom a dolgokat. :)

Sőt, így telón sem látom a reklámokat.

2022. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Én használok adblockert, de youtubeon akkor is van reklám sok videó elején. Laptopon, asztali gépen, telefonon is.

Pedig működik, mert más oldalakon jelzi, hogy blokkolt.

2022. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Én is használok adblockert, youtube-on valamikor nekem is van a videó elején vagy végén reklám.


Többi oldalon megfogja az összeset. Most ezen az oldalon négyet. :D

2022. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem használnak az emberek adblockert?"

Most már elárulhatod hogy miért nem, kíváncsivá tettél. Persze amellett, hogy én is használok.

2022. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Opera alapból blokkol, de van pl yt prémiumom is.
2022. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
uBlock origint használok Chrome-ban.
2022. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

yuotube vanced

ebben nincs reklám

2022. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 a vancedre. Bár már kinyírták, de amíg megy, addig a legjobb, többbet tud, mint a fizetős premium
2022. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Laylah ***** válasza:
100%
Ublock+Adblock plus Firefoxra. Nem aprózom el, évek óta nem láttam youtube-on semmilyen reklámot. Telón is FF-al youtube-ozok, arra is van blocker. Ellenben párom simán végignézi a reklámokat, nem értem, miért, pedig már nem egyszer kérdeztem.
2022. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!