Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire megbizhato a Sofia...

Mennyire megbizhato a Sofia Online Depot?

Figyelt kérdés
Az eMagon belul sok termeket a “Sofia Online Depot” forgalmaz es szallit viszont eleg gyanus h ingyenes szallitast biztositanak es h azt irtak ma jon meg a csomagom es sehol semmi. Szerintetek meg fog jonni egyaltalan?

2022. aug. 12. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Román webáruház, román beszállítóval? Az álmoskönyv szerint rossz ómen.
2022. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Érdekelne, hogy végül megjött e a csomagod? Egy hete rendeltem tőlük, azóta se email, se semmi. Emag csomagkövetésnél annyit írnak, hogy a csomagot elküldték, illetve, hogy néhány napon belül kiszállításra kerül. Máshonnan újra rendelni nem merem a terméket, mert akkor biztos kiszállítanák mind a kettőt.
2022. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia tegnapelott megerkezett a csomagom es teljesen elegedett vagyok vele. Nekemis azt irta eMagon h kiszallitjak elozo csutortokon es megis csak hetfon jott meg tehat emiatt ne aggodj
2022. aug. 17. 17:27
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem 2 hét múlva semmi hír a rendelésről, egyszer csak látom, hogy közben törölték. Mondjuk jobb is, ha ilyen bizonytalan, de azért egy email-t dobhattak volna.
2022. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nekem pár nap alatt megérkezett a rendelésem, viszont: kétféle fali hősugárzót rendeltem, ehhez képest az egyik fajtából volt benne két példány.

Az eMAG elhajtott hozzájuk, de a cégadatlapon csak romániai telefonszám van, semmiféle email cím. Még futok pár kört.

2022. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én négy darab napelemes lámpát rendeltem, abból kettő alapból nem is működödött.

Ígéretet kaptam cserére, ennek két hete. Azóta se kép se hang.

Szerintem kerülendő a cég….

2022. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a színnel volt gondom. Egy fehér és egy fekete termék rendelésére érkezett egy piros és egy kék. Meg is kaptam a választ a reklamációmra, hogy ami jön sorban, azt kapom. És remélik hogy elégedett vagyok, és máskor is tőlük vásárolok.
2022. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, nagyon. 👍
2022. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem az. El sem lehet őket érni.
2023. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pepita oldalrol rendeltem. Sajnos ez a ceg forgalmazza, kuldi. Kommunikacio nulla. Csut. on rendelt, kifizetett csomagomat e het szerdan akartak kihozni, utanvetesen. Futaral lehetett beszelni nagy nehezen a hibarol. Ha minden igaz, penteken kihozzak..

Soha tobbet, ha ez a ceg a forgalmazó..

2023. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!