Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen hardver pénztárcát...

Milyen hardver pénztárcát ajánlanátok ?

Figyelt kérdés

Ledger nano s (Plus) vagy TREZOR One Black , TREZOR Bitcoin Wallet


Ledger nano X vagy Trezor model T



Linux és telefonon is jó lenne ha el lehetne érni.


Olvasgattam hogy a Ledger nyílt forráskódú és biztonságosabb de olcsóbb is.

Nincs túl sokféle cryptom többnyire Btc és ETH.


Melyiket választanátok és milyen szoftvert használtok ?



2022. aug. 13. 11:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem jó lenne a stake lehetőség is .
2022. aug. 13. 11:29
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ledger hanem a trezornak van nyílt forráskódja .
2022. aug. 13. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem vagyok a témában jártas.

De ez a Bitcoin dolog érdekel.


Ha úgy gondolod, privátban nem írod meg, hogyan műkődik ennek a "bányászata" vagy micsoda?

Puszta kíváncsiság.

2022. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#3 miert olyan jol mennek a dolgok? (Kerdezonek is szanva)


ennek igazan addig volt ertelme amikor valoban par ezer forintbol is tobb milliot osszehozhattal, es ha ugyes voltal lett belole tobb szaz milliod is


manapsag csak egyre nagyobb vesztesegek


pusztan hobbibol es hathakra alapozva meg tok mindegy hogy mire mentesz ki belole, vagy hogy mivel banyaszol, csak sajat banki szamlaidat ne erintsek egyaltalan es kesz

2022. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

#3


Dehogy. Én nem biznészelnék bitcoinnal, mert szerintem hülyeség, már bocs.


Egész egyszerűen érdekel.


Tudom, utánna lehet olvasni, de első kézből jobb az ismeret.

2022. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Tehát nem ismered, de nem üzletelnél vele mert hülyeség. Nagyra tartom azokat, akik ismerettség nélkül mondanak véleményt.
2022. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem akkor kell bele vásárolni mikor a fent vannak az árak .

Mindenki akkor kezd el vásárolni mikor minden fent van 2021. 60k a BTC majd múlthónapban 17k .

Ilyenkor mindenki azt mondja hogy semmit sem ér mert mindenki elött csak a zöld gyertya volt 2021 ben és várták 100k ra meg 250k re .

Sose szabad hinni senkinek.

ez igaz 2017 re is .

Meg hogy hülyeség miért a bank nem az ha akarja elveszi az egész pénzed.

De ha a kriptódat a blokkláncon tartod nem egy válton pld Binance vagy Coinbase akkor azt nem vehetik el tőled.

Most itt felmerül a kérdés mi van ha lekapcsolják az internetet vagy az áramot , akkor meg már úgy is mindegy mivel ha a bankban van a pénzed ahhoz se tudsz hozzájutni.

Jöhet most az energia fogyasztás a bankoknak is ugyan úgy kell energia mivel minden banknak van szervere plusz az ATM és a dolgozók.

Egy BTC bányászat is persze meg emészt energiát vagy más kripto bányászat hisz a tranzakciókat le kell kezelni és ellenőrizni magát a blokláncot de cserébe kapsz jutalmat. Ha bankot használ ott is van tranzakciós díj persze mint magán a blokláncon de itt szétosztásra kerül a sor a bányászok közt.

Jelen pillanatban szerintem több az eszmei értéke mint hogy valami állna mögötte de a pénz mögött mi áll ugyan úgy semmi mert arany már elég régóta nem. Az országok gazdasága hát kétlem :/ .


miert olyan jol mennek a dolgok? (Kerdezonek is szanva)


Én jelenleg is bányászom de nem azért hogy el is agyam jelenlek csak tartom.



#3 Ha gondolod írj és ha tudok válaszolok .

2022. aug. 13. 20:05
 8/9 anonim válasza:

Ha stakeled, akkor már nem a privat kulcsodon "tarolod" a cryptot.

Safepal S1 is jó lehet, olcsóbb sokkal.

2022. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Safepal s1 annyira nem jön be.

De ránézek azért köszi.

2022. aug. 17. 17:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!