Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik tükörreflexes fényképez...

Melyik tükörreflexes fényképezőt vegyem meg 150000Ft-ig, objektívvel együtt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg tudjon videót is rögzíteni, a többi dolog, hogy most ilyen nüansznyival olyan nüansznyival jobb, az nem érdekes, kezdő fotós vagyok.
2010. szept. 23. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nikon D5000 és 18-55-ös kitobi. A Canon egy süllyedő hajó...
2010. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit erős megjegyzés hogy a Canon egy süllyedő hajó vagy ha igen akkor én egy ilyen süllyedő hajón szeretnék kapitány lenni. :)


Kérésre válaszolva ár érték arányban a Sony nagyon nyomul mivel megakar kapaszkodni ezen a piacon és jó gépeik vannak. Olcsóbb is mint a canon vagy a nikon.

2010. szept. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Canon süllyedő hajó, én most menekülök róla. Csak az obik jók, a gépek szarok:


60D: túl sok MP, nincs fókusz mikroállítás

7D: túl sok MP

5D mkII: kőkorszaki AF


Három, nem régen megjelent "komoly" gép, de egyikre se éri meg a pénzt kidobni (kivéve ha komolyan akarsz videózni, akkor az 5D mkII verhetetlen, de én fotós vagyok).


Az 500D egész jó, de drágább, mint az említett Nikon D5000, és a videó felbontáson kívül nem is tud igazán többet. Ha 200 ezerig szólna a kérdés, esetleg javasolnám azt, de 150-be nem fér bele. Így marad a Nikon D5000, ami jó cucc és egy egyre javuló márka áll mögötte, ami a középkategóriás gépeiből sem spórolja ki a csúcstechnikát...


Canonból csak a profi kompaktok és az 1D széria jó. Utóbbi nekem túl nagy és nehéz, úgyhogy Nikon D700-ra váltok.


Pentaxról, Sonyról és társairól nincs infóm.

2010. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!