Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az okostelefon vagy a laptop...

Az okostelefon vagy a laptop használata okoz nagyobb függőséget?

Figyelt kérdés
Szerintem az okostelefon.Sokkal többször használjuk.Mit gondoltok erről?

2022. szept. 4. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát amióta laptopot használok azóta több mariska fogy....
2022. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Szerintem is okostelefon. Azt tudod nyomni buszon,vonaton, miközben sétálsz stb szóval kb bármikor. Egy laptopot felnyitni azért körülményesebb
2022. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A mobil még erősebb függőséget okoz, mivel mindig magadnál tarthatod és tartod is.
2022. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én azt veszem észre,hogy az okostelefon nagyobb kárt okoz nálam.Nem tudom letenni.Olvasni nehezen tudok rajta.Egyszerűen képtelen vagyok koncentrálni.A fejem is megfájdul.Agyi köd keletkezik a fejemben,képtelen leszek megérteni ki mit mond stb.
2022. szept. 4. 17:26
 5/17 anonim válasza:
76%
Mindkettő rossz.
2022. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 DK-s ***** válasza:
100%

Embere válogatja.


Én is laptopfüggő vagyok de a telefont annyira "imádom", hogy volt amelyiket az idegben földhöz baxtam.


Az android kiviszi az idegeimet.

2022. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem a mobil nem izgat, de ha valamiért nincs net - laptop -, olyan harctéri idegesség tör rám, hogy zúzni tudnék.
2022. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom a telefonon az android hogy tud idegelni amikor az emberek nagy része max a chrome, facebook, youtube és egyéb google alkalmazásokkal áll max interakcióban.

Ha sokat fagy, újraindul, felrobban stb akkor vagy user vagy telefon error. Cserélni kell mindkettőt az a biztos.

2022. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Nem hittem volna, hogy valaha is telefon-függő leszek, de 35 évesen ezt is elértem. :) Számítógép-függő voltam egész életemben, most is számítógépen dolgozok, szórakozok, intézek mindent, a telefont ezek mellett igyekszem magamtól távol tartani. Nekem az segít, ha a főképernyőre kiteszem a képernyőidőt, ez segít néha visszavenni. Ez hétvégenként kb 2 óra, hétköznap viszont már sikerül 10 perc körül tartani. De főleg a mai tizenévesek helyzete aggaszt, félelmetes, amikor látom, hogy fel se néznek, olyan, mintha idegből nyomkodnák a telót, hogy valami inger érje őket minden percben.
2022. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 DK-s ***** válasza:
100%

#8-nak:


Úgy idegel ki, hogy sok minden olyan megoldási lehetőség van laptopon vagy PC-n, ami telefonon nagyon gáz. Nem is kísérleteztem még ki.


Tegyük fel hogy valamiért meg akarok itt osztani egy képmegosztó oldal segítségével egy olyan képet, ami a facebook profilomon belül található.


PC-vel 1 perc. (vagy annyi sem)


Telóval szerintem tudni sem akarom! XD

2022. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!