Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jelkábelt hová kell bekötni?...

Gabes kérdése:

Jelkábelt hová kell bekötni? Megtudom itthon csinálni vagy pedig szerelő?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Alulról a másodikba kell, de vigyázz, ki ne jöjjön. Én magamnak csináltam.
2010. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

miylen alulról a másodikba?

pontosabban elírnád vagy képet róla?

2010. szept. 25. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen jelkábelt, és mibe akarod bekötni?
2010. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
erősítőből a fejegységbe...rca kábelen van...aztmondták jelkábel nah az hová kössem??
2010. szept. 25. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért mi küldjünk fotót?

Azt se lehet tudni hogy mit akarsz összekötni mivel. Csak nem vetted komolyan hogy majd kibarkóbázzuk hogy mit szeretnél?


Ez kb ugyanolyan kategória mint az: "Elromlott, pedig előtte még jó volt, most mit csináljak vele?"


Láthatod hogy a válaszommal te sem érsz semmit, hiszen nem tartalmaz konkrét adatokat, mint ahogy a kérdésed sem.


Ha választ szeretnél, akkor produkálj valamit.

2010. szept. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az RCA eléggé jellegzetes kábel. Mind az erősítőkben, mint a fejegységben jól felismerhető az aljzata. Ráadűsul szinnel, vagy felírással (szimbólummal) jelzik, hohy mit hova. De biztos, hogy a nálad levő fejegység, erősítő, rca kábel, összetartozó dolgok?

Kisegítő kérdés: mit nevezel fejegységnek?

2010. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
van egy hyundai fejegységem usb/memóriakártyás/cd-s 4x50w-os van rajta rca kivezetés azt tudom hozzádugom az erősítőhöz....aztán kell az akumlátoról kábel az erősítőbe ....az áram miatt...aztán van még kábel amivel összekötöm a méyládát az erősítővel...meg van valami jelkábel ami az erősítőből megy és azt mondták nekem a fejegységbe kell dugni...de hová???
2010. szept. 26. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól felsoroltad a kábeleket, és az összeköttetéseket. Valóban nem maradt ki más kábel, mint a jelkábel. És ha össze is dugdostad a kábeleket akkor magadnak is látnod kell a jelkábel helyét. Mindjárt körülnézek a neten, valamilyen fejegység után. Maradt ki a szerelésből kábel? Az, amit te jelkábelnek nevezel, azt adták a készlethez? Valamilyen vékonyabb kábel lehet, elég hosszú is, mert a fejegység meg az erősítő nem feltétlenül vannak egymás mellett. Én a távolság miatt valamilyen árnyékolt kábelre gondolok, de hogy a Hyundai mivel oldotta meg azt így nem tudom.
2010. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hyundai HE-CR950DV

Ezt találtam. Ez egy levehető előlapos rádió. A jelkáben a készülék hátulján található sokeres kábel aljazat. Meg kell tudnod csinálni. Szerelni tkp az autót kellene, hogy a kábeleket szépen tudd elvinni a megfelelő helyekre. Holnap meg tudom neked nézni valamelyik áruházban, hogy a Hyundai hogyan alakította ki a fejegység, és az erősítő csatlakoztatását.

2010. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!