Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Klíma: Cascade vagy Midea?

Klíma: Cascade vagy Midea?

Figyelt kérdés
Hozzáértőket kérdeznék, hogy melyik márkát ajánlják. A klímásunk a Cascade-ra esküszik (Bora v Nordic Vision), de nekünk korábban a Mideát ajánlották nagyon. Ki hogy látja? 3,5-ösben gondolkodunk, kiegészítő fűtésre és a tetőtéri helyiég nyári hűtésére.

2022. szept. 9. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Olvasgasd az Index fórum klímás topikját! Rájössz majd, hogy ezek a klímák legaljai.
2022. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A klímás azt fogja ajánlani, amin neki a legnagyobb haszna van, szóval ezzel csak óvatosan. Mint az autószerelők. Valaki azt mondja Castrol olajat ad, az a legjobb, a következő sarkon meg azt mondja a másik autószerelő, hogy bármit tehetsz az autódba, csak Castrolt ne, inkább Eneost.


Utána kell járni a garanciának, melyik gyártó mennyit ad, mire terjed ki, stb. Én inkább a Mideát választanám, de ez csak az én szubjektív véleményem.

2022. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Hisenseről mi a véleményetek?
2022. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol eddig dolgoztam és volt klíma, ott midea volt. Én elégedett vagyok vele.
2022. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es, linkelsz légyszi? Tudsz olyat ajánlani, ami szerinted nem legalja, de megfizethető? Nem akarunk csúcscuccot, WIFI-vezérlést meg ingyombingyomokat, csak hogy hosszan kitartson, és kellemes érzetet adjon.

Köszi az eddigi válaszokat!

2022. szept. 9. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekünk 4 gree klímánk van tökéletesek 1 éve lettek beszerelve
2022. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
2022. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Szerintem egyiket se.
2022. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gabesz147 ***** válasza:

Gree, nekem az van 5 éve, és kifogástalan. De ez szubjektív, ha valaki netán kifogott egy10 ezredik rosszat, az nem tartja jónak.


A klímás nem erőltette, felsorolt több típust emailben, árral, szereléssel együtt.

2022. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!