Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Néhány éves fejhallgatón a...

Néhány éves fejhallgatón a gumis bevonat ragadós lett. Más eszköznél is tapasztaltam már, de kidobtam. Mivel lehet ezt a ragadós réteget eltávolítani?

Figyelt kérdés

2022. szept. 12. 12:43
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
Nekem a kontroller alját kezdte meg valami. Így vettem már egy ismerősömtől. Valami tisztítószer hatására kezdett el ragadni. Én popsi törlővel törölgettem azt a felületet, elég sokszor, most már jó lett.
2022. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb gumírozott nyelő csavarhúzóknál szokott a gumi átalakulni ilyen nyúlós-ragadós vacakká, szappanos vízzel el lehet távolítani a felső ragadós réteget, de kis idő múlva újra olyan lesz.
2022. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezeket konyhai zsíroldóval szoktam, szépen megoldja.
2022. szept. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!