Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik napelemes ceruza...

Létezik napelemes ceruza akkumulátor (AA, AAA) töltő, ha nincs ilyen, miként lehetne megoldani házilag egyszerűen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok műszerész nem fogok elektronikai csodát műveli magamtól. Meglehet oldani valamilyen egyszerű módon, már létező kütyükből?

Netalán egy jó kis piaci, üzleti rést találtam? 🤔😏



2022. szept. 21. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Pl.:

[link]

2022. szept. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb. ezer féle napelemes töltőt lehet venni, ha te az ezeregyedikben piaci lehetőséget látsz, akkor hajrá.
2022. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem a piaci rés érdekel, azt csak poénnak szántam!


Az érdekelne, ha lehet kapni, melyik lenne jó megoldás? Lehetőleg magyar oldalról, boltból. (már jártam meg külföldről rendelt termékkel, nem preferálom)

2022. szept. 22. 01:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb barmelyik napelemes kertilámpa, vakondriasztó ezt csinálja.
2022. szept. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyar oldalról? Amit magyar oldalon látsz, az is kínából jön, az is Aliexpresses, csak kicsit drágább, mert haszonnak is kell lennie rajta.
2022. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Külön töltő és külön akku, az van millió, ennyire tájékozatlan lenne, hogy ezt nem tudja? Az ötéves is tudja, meg a kilencvenöt éves is. Nem egyben akarja látni a megoldást? Akku, melynek felülete napelem, ha lemerül, kirakja a sugárba, aztán feltöltődik.
2022. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért kell kvázi lehülyézni? Rákerestem az neten, mielőtt kiírtam a kérdést és nem találtam napelemes ceruza akkumulátor töltőt. Igen találok AAA és AA akkumulátort, találok hozzájuk való hálózati töltőt. Igen, találok napelemes mobiltelefon, ill. okoseszköz töltőt, jellemzően USB csatlakozóval.

Ahogy említettem nem értek hozzá, melyeket és miként lehetne összekötni, hogy napelemes ceruzaakkumulátor töltőt hozzak létre.

Olyan nehéz elképzelni, hogy valaki ehhez kér segítséget, tanácsot?

Avval is tisztában vagyok, hogy Kínából rendelve kicsit olcsóbban jövök ki, de nem szeretnék onnan rendelni. Ha pedig ott lehet kapni ilyek készüléket, akkor valószínű itthon is. Épp az lenne konkrét segítség, ha valaki tudná, hol lehet itthon kapni, melyiket érdemes megvásárolni! (?)


4-es! Köszi a tippet! Nem is rossz ötlet! :-D Végre valaki, aki segítőkész és nem csak kioktató!

2022. szept. 23. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem értem, miért kell kvázi lehülyézni?"

Azért, mert civilizált társalgás folyik.

2022. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!