Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IP TV szolgáltatás, előfizetés...

IP TV szolgáltatás, előfizetés. Itt ott belebotlottam, főleg külföldön élő magyaroknak hirdetik, de nyilván bárhol lehet az ember, tudja a szolgáltatást hasznalni, hogy x összegért pl Androidos TV Boxon. Mi ennek a technikai háttere?

Figyelt kérdés
A kérdésem az technikai ember lévén, hogy hogyan működik ez? Nem akarok ebből élni, de kíváncsi lennék milyen elven, alapon működik ez és akiknek fizetünk, milyen alapon és hogyan "futtatják" a szolgáltatást? Ami pedig fura, hogy eddig erről a neten semmiféle infot nem találtam, pedig kerestem már ezt azt. Valaki tudja, hogyan megy ez? Biztos furcsa, de a technikai háttere érdekelne, nem akarok kereskedni vele.

2022. szept. 27. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kábelen jön a net, hanem interneten kéri le az eszköz az adást egy szerverről, ennyi.
2022. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ami pedig fura, hogy eddig erről a neten semmiféle infot nem találtam, pedig kerestem már ezt azt. "

Tényleg fura, hogy beírtad a keresőbe hogy ip tv és semmit nem dobott rá.

[link]

[link]

2022. szept. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, nem azt nem tudom mi az az IP TV, hanem azok az emberek, akik konkrétan illegálisan kerskednek azzal, hogy havi x euróért neked előfizetést adnak több száz, köztük sok magyar TV csatorna nézéséhez, azok honnan és hogyan szerzik ezeket az "erőforrásokat"?
2022. szept. 28. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!