Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » LED mennyezeti lámpába alkatrész?

Msebi06 kérdése:

LED mennyezeti lámpába alkatrész?

Figyelt kérdés

Egyik reggel kapcsoltam föl a villanyt, villant egyet, azóta csak nagyon halványan világít, csak éjszaka lehet látni egy kis fényerőt. Van középen egy elektronika, körülette LED csíkok sorba kötve.

Gondolom középen az az elektronika ment tönkre, de semmi típus, vagy hasonló nincs rajta. A LED-ekről szintén semmit nem találok neten, hogy hány voltosak lehetnek.

Ennyi van rájuk írva: YS454, 40CB1-part1 / következőn part2 és HQ-R2041


Erről a lámpáról van szó: [link]


Mit kellhet vennem bele, hogy működjön?



2022. szept. 28. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Egy új lámpát ezek ilyenek.. sajnos erre megy a tendecia, én direkt (led) izzósat kerestem
2022. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezekben nincs semmi cserélhető elektronika. Egy nyákon vannak a LED diódák meg a vezérlés is, ami közvetlenül a hálózatról üzemel.

Szedd szét, nézd meg mekkora LED panel van benne, és keress egy hasonlót ami szintén közvetlenül 230-rólüzemel.

2022. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Erről lenne szó: [link]

Itt külön vannak.

2022. szept. 28. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ledes betétet lehet venni, a többit kidobni belőle.

[link]

2022. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szuper, ez tökéletes nekem.

Köszönöm!

2022. szept. 29. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!