Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Iqos 3 duo készülékemhez...

Iqos 3 duo készülékemhez elhagytam a pent, a box meg van. 3 hete vásároltam kb. egy éves önhibás garanciával, kaphatók újat ingyen?

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Igen, csak magyarul kéne tudni hozzá.
2022. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

"egy éves önhibás garanciával"

Kérj meg valakit hogy olvassa el az általad saját kezűleg aláírt szerződésben foglalt feltételeket, aztán ha még nem világos, az ott szereplő elérhetőségen próbálj utánajárni.

Az én olvasatomban a garancia mint fogalom, a rendeltetésszerű használat mellett bekövetkező meghibásodásra vonatkozik.

Amire te gondolsz, az szerintem a biztosítás, ami megfelelő kondíciók esetén akár az elveszett készülék vagy tartozék pótlását is fedezi.

Ha nincs biztosításod, akkor vegyél tőle érzékeny búcsút.

De legyen neked igazad, kapj másikat helyette, bár ha én lennék a forgalmazó, összesz@rnám magam a röhögéstől, amikor előadod hogy mit szeretnél.

2022. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
legalabb ti erre ra ertetek 🤡
2022. szept. 29. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!