Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen zseblámpát vegyek ami...

Milyen zseblámpát vegyek ami "mindent"kibír?

Figyelt kérdés
gondolok arra, hogy víz álló, erős a külső szerkezete és nem törik szét ha leesik egy méterről. és előny lenne az is kisebb méretű lenne, de jól is világítson. néztem a neten, de amiről írták, hogy nagyon jó az drága, amiről nem írnak semmit azt nem tudom, hogy mégéri e megvenni.

2022. okt. 17. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá, és mire kell attól függ
2022. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy CONVOY S2+ (is) van, ezt szoktam ajánlani, előző voltam

De nagymértékben számít mire kell

2022. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Kicsi, jól világít, nagyon strapabíró, nagy hasznomra van. Vízálló. Ütni is lehet vele, ha esetleg megtámadnak.

2022. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom


[link]

2022. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy ingyen, vagy olcsóbban kellene jó cucc. De ilyen nincs. Szánj rá egyszer egy nagyobb összeget és vegyél egy normális lámpát.

Nekem Olight lámpáim vannak. Van ami már 10 éves és még csak kopás sincs rajta, pedig kapják az ívet rendesen. Nagyon rossz a látásom, úgyhogy a fejlámpa mindig nálam van és használom sötétebb helyeken. Sosem hagytak még cserben.

Az akkumulátorok kopnak el, de ez természetes, minden akksi megadja magát egy idő után.

[link]

de te tudod... vegyél egy 990 forintos kínai, használd 1 hónapig, aztán vegyél egy másikat méreglődve, meg mégegyet, meg aztán mégegyet...

2022. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amit a 3as ajanl T6-os leddel meg ne vedd, olcso

ó vacak, hangzatos hülyeségekkel..

2022. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, évek óta használom, és kifogástalan minőségű.
2022. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor te még nem használtál minőségi lámpát.. tapasztalatból mondom, én is ilyenekkel kezdtem, aztán jött a döbbenet mikor vettem egy komolyabat.. a vetítési kép, a memória fukciók, és még sorolhatnám. Pwrsze lehet neked megfelel amire kell, de ha kipróbálnál egy led senser, Sofirn, Convoy, stb lámpát, értenéd miről beszélek
2022. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy ez a legjobb, nyilván van ennél jobb. Nekem tökéletesen megfelel arra, amire használom, évek óta megvan, hibátlanul működik, nincs szükségem jobbra. A kérdező szempontjait olvasd el, vízálló legyen, és erős kialakítású. Ennek megfelel amit ajánlottam.
2022. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen de ez a T6-os led a "ledchippek" legalja, jo majd a kérdező eldönti.
2022. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!