Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a tabletem?

Miért csinálja ezt a tabletem?

Figyelt kérdés

Egy pár napja van hogy ledob a wifiről, és azt írja ki, "Access point temporarily full". (Pedig nem a net van túlterhelve, telefon és laptop sose dob le.) Egymás után töbször is szokta csinálni, hogy sikeresen csatlakozik, de csak pár másodpercig marad rajta, majd egy ideig nincs probléma, aztán megint kezdi. Próbáltam újraindítani a tabletet, továbbra is fennáll a probléma. Lehetséges, hogy a hálózati kártya haldoklik? Vagy valami egyéb?

AllDoCube iPlay 40 Pro, Android 11 (NewUI) rendszerrel, kb 3-4 hónapja kaptam.



2022. okt. 21. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeknél a NONAME tableteknél minden lehetséges.


Nem szabad(na) ezeket megvenni, de hát hiába mondjuk....


Sokan mégis megveszik, örülnek, aztán sorban jönnek elő a hibák.

Nem tudsz mit tenni vele...

2022. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs túl sok pénzem, nem engedhetek meg magamnak egy jobb, márkásabb tabletet.
2022. okt. 22. 10:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ
2022. okt. 22. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!