Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Széll K téren mi bocsájt ki...

Széll K téren mi bocsájt ki magas frekvenciás idegesítő ciripelést hónapok óta?

Figyelt kérdés

Először azt hittem vmi városba evolvált tücsök vagy kabóca nyomatja.

De valószínűbb hogy valami elektromos eszköz valahova fel van szerelve, és az ad ki szakaszos magas frekvenciás gerjedő sípolást. Hallottam ugyanezt más városban is már random helyeken. Szüleim ill nagyszülő egyáltalán nem hallotta pl ezt a frekvenciát mikor velük mentem arra, de nekem agyrepesztő.


Van esetleg aki ezt szintén megfigyelte és tudja honnan ered a hang?



2022. okt. 24. 02:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden nap arra járok, de nem figyeltem fel rá, na majd ma. Pontosan melyik részen hallod?
2022. okt. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2022. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

@2 a 4-6 villamos elotti atkelőnél van, kb a 22es buszmegálló fele.


@3:hmm hát valami nemstimmel abban a vill átalakítóban akkor

2022. okt. 24. 09:59
 4/4 anonim válasza:

Budavári lakos vagyok, a nyár közepe óta én is naponta hallom. Amikor először hallottam azt hittem, hogy a magassarkúm kezdi megadni magát!

Valamilyen áramátalakító berendezésből jöhet a hang. Ha nagyon zavaró, küldj egy levelet a BKK-nak vagy a II. kerületi Önkormányzatnak (tudom, hogy a tér három kerület [I., II., XII.] határán fekszik, de az oroszlánrésze - így a problémás terület is, ahhonnan hang jön - hozzájuk tartozik), hátha ők tudnak valamelyest segíteni neked!

Bárcsak lenne valamilyen galamb-riasztó hatása; talán soha nem volt ott annyi galamb, mint mostanság. Szoktam látni egy idős hölgyet a téren, aki eteti őket, ha legközelebb látom rászólok!

2022. okt. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!