Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Siemens Logo VS Rievtech...

Lackovics kérdése:

Siemens Logo VS Rievtech Ethernet plc ?

Figyelt kérdés
Melyik gyártó ethernetes kis (PLC) programozható reléjét érdemes megvásárolni tanulási célokra (vizsga munka kivitelezése)

2022. okt. 29. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ismerem egyiket sem, de mivel Siemens inkább ipari felhasználóknál elterjedt akkor vegyél olyat, ha nagyobb cégeknél, vagy nagyobb projekteken akarsz dolgozni PLC-vel.

Rievtech-el meg költséghatékonyan lehet pl. okosotthonokat automatizálni, erre tudsz vállalkozást is építeni.

2022. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt Siemens Logom-m, csak sajnos bővítőt nem tudtam akkor venni hozzá. Elég komplex ami a programozhatóságát illeti, kb mintha egy nyomtatott áramkört terveznél.

[link]

Mivel nem tudtam bővítőt venni hozzá, így ezt eladtam és egy hirdetésben lecsaptam egy Omron Zen-re, ez egyszerűbb létraábrás programozású relé, igaz kevesebb tudással bír, de arra amire nekem kellett arra tökéletes. Ráadásul programozó kábel nélkül is fel tudtam programozni.

2022. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!