Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kezdő Ecigis ként a második...

Dorcsián kérdése:

Kezdő Ecigis ként a második szürőt cserélem egy Joitech márkájú eGo AIO-m van és a második szűrő cserémnél mindent megcsináltam kicseréltem az e liquid be benne hagytam 15-20 percig utána jó volt kicsivel később mintha éget ízt éreztem ez ilyen?

Figyelt kérdés
igazából annyi 10 p után hírtelen kicsit mintha égett ízt is éreztem volna vagy nem tudom mindent jól megcsináltam és nem kéne ilyen hamar már égett íznek lennie ha jól tudom akinek volt hasonló vagy tapasztalt tudna segíteni? előre is köszönöm a válaszokat.

#Szürő probléma #Kezdő E cigis #Szürő csere
2022. nov. 1. 15:57
A kérdező szavazást indított:
e cigi
szürő
vatta
cigi
1 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:
új vagyok itt ezt a szavazás nem lényeges véletlen raktam ki.
2022. nov. 1. 15:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Túl nagyot szívsz. Előbb fogy ki a vattából a liquid. Ezek a játék cigik nem erre vannak. Majd ha veszel egy rendes kazánt, porlasztót, szívhatsz nagy slukkokat.
2022. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!