Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fülhallgató probléma?

Fülhallgató probléma?

Figyelt kérdés

Szép napot!


Tegnapelőtt vásároltam egy Sennheiser CX 300S fülhallgatót, ám akadt vele egy kis problémám. Az a bajom vele, hogy alaphangzáson nekem laposnak tűnik a hangja. Alig van basszus, mint ha valami 1000 forintos fülest hallanék kínából. Viszont hangszínszabályzóval használva, azt megfelelően beállítva, öröm hallgatni, akkor minden a kristálynál is tisztább. A gyári Samsungos habgszínszabályzót használtam, ami a beállításokban van.

Tehát ez hogy van?

Megakadt a szemem egy soron, amit egy tesztben olvastam:

[link]

"A szokásos bejárató lemezes kezelés után az apróságok készen álltak a tesztre."

Mire gondol a cikk írója? Én nem csináltam semmilyen bejáratást, hanem csak kicsomagoltam, bedugtam a telefonba, és használtam. Tehát ennek javulnia kellene a jövőben, vagy ezt nem értem. Így hát nagyon megköszönném, ha valaki elmagyarázná, hogy ez hogyan működik, ugyanis még soha nem volt Senheiserem, ez az első. Eddig valami noname fülest használtam olyan 5000-ért vettem 5 éve, de az tisztább volt, mint most ez (Mármint alaphangján).



2022. nov. 5. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden hangkeltőt be kell járatni azelőtt, hogy véleményeznéd annak hangját. Ehhez nincs szükség semmilyen spéci cuccra ezen a szinten, egyszerűen csak használd, és 1 hónap alatt be is lesz járatva.


A mélyhang "hiánya" pedig ezernyi dologból adódhat. Simán lehet, hogy nem vagy hozzászokva ahhoz, hogy nem kell mindennek a basszusról szólnia, de az is lehet, hogy rossz a forrás, vagy egyszerűen csak ilyen a hallásod. Viszont azt nem értem, hogy ebbe hogy került bele a tisztaság, hisz annak a basszushoz nincs sok köze.

2022. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valóban megszoktam azt, hogy dübörög a zene a fülemben.
2022. nov. 5. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!