Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy kell japán nyelven...

Hogy kell japán nyelven letölteni a használati utasítást?

Figyelt kérdés
Hát nem igaz hogy nem létezik fent a neten japánul a gépem manuálja mitsubishi m70v . Valakinek van valami ötlete kihez kéne fordulni honnan lehet ezt letölteni ? Kínaiul meg angolul ezer helyen fent van de japánul semmi találat. A nyomorult mitsubishi oldalára mutat egy találatot és azt se lehet letölteni csak ha 10 oldalas regisztrációt csinálok mint valami multi milliárdos üzletkötő lennék. Nevetséges .
2022. nov. 12. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van angol. Esetleg azt lefordíthatod ha mindenképpen japán kell. Tudsz angolul is, vagy csak japánul?
2022. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyarul angolul kínaiul is fentvan a googlin ,de nekem eredeti japánul kell ,ha már a gép japán ,látni akarom a menüt japánul . Ezt csak a japán manuállban fogod meglátni mert ott lesznek japán screenshotok ez triviális. És azt akarom megtanulni , nem a gép kezelését.De már idegbajt kapok mert ha japánul írom be a keresőbe akkor is az angolt dobja ki találatnak. Olyan mintha direkt eltitkolnák a saját nyelvükön hogy ők ne tudják interneten letölteni. A mitsubishi oldalán találtam egy pdf et de azt se adják ki 10 oldalas önéletrajzot kell kitölteni ki vagy mi vagy hol vagy mi a céged . Nem tudsz hozzáférni!
2022. nov. 12. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt semmi csodálkozni való. A dokumentumok az ő tulajdonuk, a benne szereplő információkkal együtt. A felhasználási feltételeit pedig elolvashatod a regisztráció előtt. Amiben szerepel is hogy kivel és milyen körülmények közt osztják meg, illetve ha hozzájutsz az engedélyükkel, miként használhatod fel. Ipari környezetben ez természetes dolog. Én pl. egy nagy gyártó berendezéseivel foglalkozom. Annak érdekében, hogy az ügyfelek ne hibázhassanak, nem engedjük nekik hogy hibázzanak. Legalábbis a hibajavítások valamilyen módon mindig felügyelt körülmények közt történnek. Így biztosítható a felelősség mindkét fél részéről, nincs egymásra mutogatás. Ha az ügyfél keze hamarabb jár, és utólag reklamál, azt sok esetben már nehezebb helyrehozni. Pl. volt egy eset, amikor az ügyfél technikusa kitekert 4 csavart, ami elszabadított egy 12 kilós ellensúlyt, lezúzva 5 szervómotort, és a hozzá tartozó mechanizmusokban is jelentős kárt tett. A berendezés kezelése során azokat a részegységeket, rögzítéseket távolíthatja el az ügyfél, amelyek a kialakításuknál fogva szerszám segítsége nélkül bonthatóak. Ezeken speciális reteszek, csapok, alakzárak, és egyebek gondoskodnak arról hogy a működés során elláthassák a feladatukat, ám karbantartás, tisztítás, és egyéb technológiai okból mégis a szükséges mértékben bonthatóak legyenek. Ezzel tisztában volt az ügyfél és a technikusa is. Mégis kiszedte a csavarokat, amit nem kellett volna. Ki a hibás?

Jó, ez egy kissé elrugaszkodott példa volt, de az alapelvet szerettem volna szemléltetni. A dokumentumokat nem véletlenül teszik közzé, és nem véletlenül tartják vissza adott esetben.

2022. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok de teljesen rossz a példád. Én nem egy titkos dokumentumot akarok letölteni hanem ugyan azt a nyamvadék használati utasítást amit a google kiköp ingyen a te nyelveden. És semmi titok nincs , ugyan úgy hozzáférsz a PLC programozás, számítógép rész totális szervízkönyve ,eszterga programozás, és vezérlő manuálljához. Ezek vagy 3000 oldal és angolul letöltheted. Nekem csak a vezérlő manuállja kéne japánul . De a google nem dob ki semmit .Ilyan szirszar borssórákat talál erre a kulcsszóra .
2022. nov. 13. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Innen lehet letölteni szerintem


[link]

2023. máj. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 Köszi a segítséget . Amúgy elolvastad a kiegészítő szövegemet a kérdés alatt? Költői kérdés :D arigatou gozaimasu
2023. máj. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!