Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen hajnyírót érdemes...

Milyen hajnyírót érdemes venni,állítható fésűs érdekelne?

Figyelt kérdés

Remingtont érdemes venni

az emag-on pl nem találok állítható fésűst,legalább is remingtont.

Ilyeneket viszont igen:

Rowenta Nomad TN1400 nyírógép, 3-30 mm, 2 fésű, 19 fokozat, Akkumulátor, LED kijelző, Fehér

Braun,philips stb,Remingtont is láttam de csak akkumulátorosat.

Fogalmam nincs a hajnyírókról szóval bármilyen tanács jól jönne.


2022. nov. 13. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 100%ig biztos benne, de a képek alapján nekünk Philips QC5115/15 van, kb 4-5 éve van meg, pár hetente levágom vele a férjem haját és még semmi baja a gépnek
2022. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2022. nov. 13. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy régi 2000 forintos philips van ami csak vezetékes, illetve vettem később egy akkumulátoros remingtont is

A philips QC5115

[link]

Nem hiszem el, hogy még lehet kapni :D 10 éves cucc. Akkor tényleg 2000 volt az edigitálnál.

A remington az HC-5600 típus. Ahogy látom ebből is lehet még hasonló típusokat kapni.

Mindkettő állítható fésűs. A remingtonhoz 3 fésű is volt (borosta vágó 1,5mm, kis fésű 3-21mm és nagy 21-42mm, 3 mm-enként állíthatóak). Ezt azért vettem, mert akkuról és vezetékről is tud működni és USB-ről lehet tölteni. Gyakorlatilag laptopról lehet használni :D

Mindkettővel meg vagyok elégedve. Olyan vastag a hajam mint eg mammutnak és viszi rendesen mindkettő már hosszú évek óta. Szakállat is ezzekkel vágok.

2022. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nah akkor jó tapasztalatok vannak

köszönöm a válaszod.

2022. nov. 13. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:
2001-ben vettem egy akkus Philips-et. Nem rezgő tekercses a mechanikája, hanem motoros. Az akkuja már nem jó, de csatlakoztatva használható, és még kifogástalanul működik, ugyanolyan jól vág mint új korában. Nem szabad elfelejteni a karbantartást, olajozgatni kel és meghálálja. Múlt héten használtam utoljára. Az adattábláról sajnos a felirat már lekopott, nem tudok típust mondani, de valószínűleg ugyanez már rég nincs.
2022. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia én is Philips-et ajánlom nekem volt vezetékes is most akkus van jelenlegi készülékem Philips HC3525/15 kifogástalan és hálózatról is használható ha lemerült
2022. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek.
2022. nov. 13. 12:16
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Philips az jobb, mint a Remington, illetve hát az a kérdés, hogy mennyit adsz érte. Ha a pénz nem annyira gond és hosszú távra tervezel mindenképpen, akkor Moser. Én most ilyet vettem:

"Philips HC3505/15 series 3000 Hajvágó készülék"

2022. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!